Co mi leží na stole?

Tak tomu říkám výzva Laco :o)

Svůj pracovní stůl co stojí u Labe jsem našla tady v domě, stál v téhle místnosti kde mám pracovnu a vnést jej sem museli asi kdysi dávno když ještě nebyly dostavěné všechny zdi, je obrovský, ve stylu asi funkcionalistickém a tipovala bych, že se mohl narodil někdy kolem roku 20. Když jsem ho uviděla poprvé, byl zasypaný cementem a hromadou písku v které byla zapíchnutá lopata, když se mi ho podařilo exhumovat, rozhodla jsem se, že je krásný a že ho nedám protože se toho na něj určitě mnoho vejde….

Na levé straně zadní části pracovní desky leží hromada nevyřízené práce, kterou není nezbytné vyřidit ihned, před ní pak hromada, kterou každý den prohrábnu nejméně jednou, abych nahoru položila to, co musím vyřídit okamžitě, před tuhle horu většinou pokládám vedle své levé ruky to, na čem momentálně pracuju, teď jsou to mozaikové kameny a lepidlo.

Vedle zadní hromady směrem vpravo leží obrovský kámen a pod ním hromada blahopřání-kdybych někomu chtěla přát. Vedle hromady před ní mast Bactroban protože Gerinka měla nemocnou packu a ta mast je antibiotiková a nesmí se zapomínat použít. Vedle mozaikových kamenů leží na papíru na který si celý den píšu poznámky, manikůrové nůžky, krabička cigaret, zapalovač, a lupa.

Vedle kamene v zadní části desky stojí 2 skleněné dózy na tužky a kamínky – plechová krabice s tyčinkami pro psy, miska v které mám hodinky co potřebují k hodináři , lak na nehty, skleněná miska se svíčkou, hodinky co nepotřebují k hodináři. V řadě před touhle řadou směrem ke mně plechová dóza v které nemám nic jen je krásná, hrnek , sklenice, popelník, pomáda na rty, lampa, telefon, bezdrátová myš v které došly baterky, myš s drátem která nefunguje,monitor. V řadě před touhle řadou pak zleva klávesnice, myš která zrovna funguje a můj černý ASUS. Občas se přemohu a každý předmět zvednu, abych pod ním mohla vytřít, občas:o). Na levý přední roh stolu občas vyskočí kočk, projde přes plechovou krabičku, hrnek, sklenici, popelník, pomádu na rty kolem lampy a ze stolu přeskočí na parapet okna z kterého seskočil než obešel stůl k levému přednímu rohu. Někdy kočk vyskočí na levý zadní roh a to se pak celá zadní hromada papírů sesype na zem.

Pořád jsem přemýšlela proč zrovna lísková jádra v čokoládě, ale už to mám! lísková jádra jsou kulatá a skoro stejně velká, vypadají úhledně a spořádaně. Cokoliv jiného v čokoládě vypadá jako když nemáte uklizeno.

Můj pracovní stůl u Vltavy je nový, moderní a skleněný, stojí na rámu jako motorky Ducati, monitor stojí v jeho rohové části a pravou desku se většinou snažím mít prázdnou, na levé části s klávesnicí se nachází podobné předměty jako na stole u Labe. Na obrázku,který můžete vidět schází ty hromady papírů zleva, ale teď už tam jsou.

pokoj

Oba moje pracovní stoly jsou zabordelené a chaotické ale mám je ráda takové jaké jsou a najdu na nich všechny svoje hračky´které zrovna potřebuju:o)

no postel:-)

Kamio , teď Ty :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *