No jo, tak když na dovolenou, tak na dovolenou:o)

Filip sice říkal, že už jsem letos byla 2x, nojo, ale to byla "stará", teda jeho stará a taky stará dovolená:o)

Za posledních 14 dní jsem vymalovala dvě kuchyně, jednu koupelnu a pár plonkových zdí, zato jsem si bohužel zase nenašla čas ani na žádné oslavy, ani na schůzky které jsem slíbila a tak, jako obvykle, moc se omlouvám, jenže já mám pocit, že beze mne to taky jde, ovšem na druhé straně po mě nemusí třeba zůstat špinavá kuchyň:o)).

Letos už jsem byla na dvou zahraničních ( a jednu ještě plánuju na září) a teď si dám jednu Moravskou, těžko říct kolikadenní a taky těžko říct které všechny Moravy to budou, protože třeba je podporovat i ten náš domácí turistický ruch. No a tak zítra ráno nabalím do auta mokorky, dalších 150 nezbytností a Gremliny a vyrazíme udržovat a oprašovat vztahy.

Písničkama Vás tentokát krmit nebudu, přece jen net bude tentokrát dostupný a od Gremlinů bude potřeba si čas od času odpočinout, takže kdyby se přihodilo něco, co byste se měli bezodkladně dozvědět, neprodleně o tom budu informovat:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *