Mate sbaleno?

Ne? Půjčte si dítě!:o)

Já si to dítě sice "půjčuju" poměrně často, ale dnes jsem zjistila, že zásadní chybu dělám v tom, že ho po vypůjčení posadím do auta a někam s ním odjedu, to je špatně, ideální je MHD a vlastní nohy.

Hned nahoře v ulici v trafice jsme dostali k zakoupeným jízdenkách i pitíčko a pan trafikant u kterého si 3x týdně kupuju cigarety mi k tomu ještě přidal " Vůůůůbec jsem nevěděl, že jste si pořídila dítě!" – to na stará kolena spokl.

V tramvaji vůbec nikdo neměl tendenci mě pustit sednout:o).

U zubaře v čekárně Adámek líčil všem čekajícím, že on se jde jen dívat, jak bábovi budou vrtat a bába bude delat " aaaaaaaaaaaauuuuuuuu" a všichni se divili, že  už tak malé dítě umí maďarsky. I panu doktorovi to připadalo jako maďarština, tak jsem ho opravila, že je to finsky, sestřička byla celá překvapená a zeptala se mě " jestli je tatínek Fin?" ( do téhle zubárny chodím už 16 let, sestřička je tam pořád ta samá).

Na WC za námi přišel moc pěkný pán v krásném perlověšedém listrovém obleku, kterému Adámek vysvětlil, že on jen čeká a čůrá bába, pán si taky myslel, že je to maďarsky, ale rozhodl se jazykovou bariéru překonat, aby zjistil, kdy zase příjdeme.

Tak jsem zvědavá na zítřek, jestli mi nechal své telefonní číslo vyryté na záchodě v mramoru.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *