Hodíme se k sobě drahoušku?

Dnešním celosvětovým módním trendem je prý žít single, což ovšem neznamená, že je člověk sám jako kůl v plotě.Většina single uživatelů" samozřejmě má nějaký vztah, vztahy, s ženou, mužem, ženami, muži, scházejí se s nimi, užívají si s nimi, nicméně rádi se pak vrací do svého single soukromí. Žít single znamená dělat cokoliv kdy chci a  taky mít svůj kld, když chci, znamená to neprat nikomu ponožky, znamená to žádné pravidelné giga nakupování týdenních rodinných zásob. Doba je taková, ženy víc touží po profesní kariéře než po dětech a muži tráví čas raději na sqoshi s kamarády než u Ordinace v růžové zahradě. Přesto myslím, že tento způsob vztahů zdá se být šťastným ženám tak do 35ti a mužům do 40ti.

Trendy netrendy, většina z nás žije v partnerských či manželských vztazích a to různých a z nich si pak případně odbíháme na ty sqoshe:o).

Znám lidi, kteří jsou ve svým partnerstvích zoufalí, znám i takové jejichž vztah je tzv. ideální, ale časem začne být z nějakého důvodu nudný a oni z něj hledají jakýkoliv možný únik (mnohdy i virtuální:o)), znám ale i takové, jejichž partnerský vztah bychom směle označili za divný, nemožný, italský", nepochopitelný a přesto v nich ti lidé žijí desítky let, jsou spokojení, nikdy se ve svém vztahu nenudí a těší se na společnou snídani i po 20ti letech a ne kvůli jídlu:o).

Včera večer jsem našla na toto téma úžasný článek Lenky Tréglové na serveru ONA.Idnes.cz  a tady ho máte http://ona.idnes.cz/hodite-se-k-sobe-aneb-10-typu-vztahu-d5p-/ona_vztahy.asp?c=A080219_124502_ona_vztahy_ves

tak čtěte a zařaďte se:o)).

Pokud jde o mne, nejbližší mi je Divadlo Satiry, což se zřejmě nevylučuje s občasným Italským stylem mého muže:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *