K líbání dobrý každý strom

Rowdy – zde -na rozdíl od Václava II. si oteplování Planety povšiml a přichází s geniálním nápadem přesunu pranostik!

Fakt je, že jmelí na Vánoce se dá bez problému sehnat každý rok, ovšem sehnat kvetoucí třešeň na 1. máje problémem být začíná. Třeba vloni jsem kvůli tomu musela prakticky až do Německa.

Jak to vypadá s třešněma netuším, ovocné stromy rozeznám až když je na nich ovoce, rozkvetlé jsou krásné všechny, ale podle květů rozeznám jen jabloň. Jedinou třešeň z naší zahrady jsme letos na konci zimy popravili, nebyl to pěkný strom a pokud jde o plody, za 11 let co jsem ho znala, jsem na něm viděla jednu třešni, nebyla dobrá.

Hrušně a jabloň kvetou a oteplování neoteplování, letos do 1. máje ty květy určitě vydrží, ale kdo by čekal do 1. máje, když tu byl ten 24. duben a pak pro totální nedočkavce existují i jiné kvetoucí stromy:o)

ivana .jpg

Tyhle dva jsem fotila ze zadního okna svého pokoje už 4.4. na Ivanu, ten větší je špendlíkovník a na tom menším rostou nepravé modré švestky (nevím jak ta věc jmenuje).

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *