Úplně volný víkend

to je víkend kdy si děláte co chcete, sami opuštění:o), tedy děláte co chcete ne v tom smyslu, že neděláte nic, jen prostě nic nemusíte a tak děláte co chcete.

Venku je nádherně opravdu po dlouhé době celý víkend. Filip odletěl do Říma, taky je tam prý krásně, 28 stupňů,sakra!:o). Ale co, hlavně že neprší.

Včera  jsem  strávila skoro celý den v kytkách, přesadila jsem obě co přežily od loňska, dvě to je na moje zahradnické schopnosti velmi dobrý výsledek, zasadila do květináčů několik desítek nových, včetně těch jejichž odnože jsem si přivezla od Kanárů a ony vypustily kořínky. Zbytek dne pak v  odtokových žlabech-za to dostanu vynadáno, protože teď "sedí" ještě hůř než předtím, taky  vyrýpáváním spárovací hmoty která je ví bůh proč jak žvýkačka, ale teď koukám na Moravcovy otázky…………. Kalousek a Sobotka, dnes ruší jen pesy.

Vůbec nechápu o čem to ti lidé mluví, superhrubá mzda, snížení sazby soc. pojištění, snížení, zvýšení daňových sazeb, každý mele něco úplně jiného, jaké daně budeme vlastně platit od roku 2009 ví bůh, jaké pak posléze ví jen Paroubek-ten má dobrou" vizi, čím víc vyděláš, tím víc plať", tak to jsem zvědavá jakou výjimku vymyslí pro politiky.

Do toho mi píše klient, že obdržel od FÚ 4.5 tisíce daňového bonusu. No to je na dítě!" odpovídám, ale vzhledem k tomu chaosu nedoporučuju se množit víc.možná se příští rok už budou děti zpoplatňovat!

Stát se asi vyrovná s církvemi, pokud to chápu správně, ústřední myšlenkou tohoto vyrovnání je přímá a následně splátková saturace za zdevastovaný majetek. Co na to ostatní restituenti, kterým stát vrátil zdevastované zámky, domy, vily, statky a pozemky?

Čeští důchodci jsou prý zvláštní, protože ve skutečnosti odchází do důchodu až v 70ti letech. Čím to asi bude?:o) Zásadní důvody já vidím dva, tak za 1. průměrný a možná ani lehce nadprůměrný důchod nestačí na český folklór přilepšovat vlastním dětem až do jejich odchodu do důchodu.  Za 2. pokud je za průměrný český důchod možno považovat částku 10.000,-Kč po přepočtu na eura to dělá cca 385 euro. Zapůjčení 2 lehátkek a slunečníku  na plážích dělá cca 5-8 euro na den, no a povalujte se v důchodu někde na pláži na zemi. No a tak na rozdíl od převážné většiny  důchodců zemí EU, zůstávají čeští důchodci" raději doma a aby se nenudili pracují:o).

Dělají si z nás prdel ti politici, určitě jo, jinak to snad není možný! Ještěže aspoň neprší.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *