Můj první Olympijský den

sobota, 16. srpna 2008, od rána jsem nucena sledovat nějaká zápolení na ČT2.

Ráno přijel Adam s Gremliny a Čaky. Adam má už půl roku neuvěřitelně dobrou náladu, moc let jsme to nezažili, ale chápeme to:o).

Takže dnes přijel zvesela nám popřepínal TV programy na ČT 2 a rozhodl se, že do sportovních klání nás taky vtáhne " Vidělas,vidělas, vidělas to o kolik tam byl dřív? Vidělas jak dlouhý krok má ten Jamajčan?"

Půl dne jsem se unavovala prohlašováním, že na tuhle Olympiádu se nedívám, pak jsem to vzdala, fakt byl v tom bazénu na konci mnohem dřív než ostatní a ten Jamajčan má opravdu dost dlouhý krok:o)

V TV pak večer říkali, že jakýsi sportovec je čtvrtkař….

" Víš co je čtvrtkař mámo? Ten běhá jen ve čtvrtek, a když to na Olympiádě padne na pátek, úterý , středu, atakdále, musí počkat na tu příští!"

Teď tu sedíme vedle sebe, přinesl si soustruh na můj stůl, přinesl si taky židli, sedíme tu vedle sebe, píšeme a čteme si každý to svoje, pijeme rum, protože sekt jsme už dopili, a chvílema koukáme na Pravé poledne.

Docela pěkný den, i přes tu Olympiádu:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *