Domácí přístroje nahovno!

Pravda, s technikou si moc nerozumím, vě většině našich domácností nejsem sto ani tisíc, si pustit televizi, natož jakýkoliv přehrávač čehokoliv.

Ale o tom mluvit nechci, tohle je o přístrojích, které by jakože měly lidem ulehčovat život, přístrojích, které mě neskutečně otravují a jejichž smysl nechápu, přístrojích v kterých si naopak libuje Filip a tak jsou naše domácnosti plné nesmylných fondovačů v nichž nikdo nic nefonduje, grilech na nichž nikdo nic negriluje, mikrovlnek s bezpočtem funkci na nichž se mačká jen jedna……

Tak třeba vařidlo na rýži, nesmyslný objemný hrnec, v kterém se mi ještě nikdy nepodařilo uvařit rýži tak, aby byla jedlá.

Domácí pekárna, ta co teď přibyla je už druhá, ta první "nějak nepekla", tato ovšem "taky nějak nepeče", přesto, že má asi 15 programů. Nechápu, proč bych měla péct doma chleba, když směs na něj stojí zhruba 20, možná více korun, a ten nesmysl to tam kvedlá celkem 3.5 hodiny, když v Bille je otevřeno každý den do 8mi a koupit tam jakýkoliv, ještě teplý chleba není žádný problém. S tímhle krámem mě nesmiřuje ani fakt, že se v něm dá upéct třeba i bábovka, tento úkon trvá 1.5 hodiny, poté ze stroje vyndáte buchtu ve tvaru komisárku, navíc má vespod dvě nevzhledné díry. Upéct bábovku v troubě trvá maximálně 45 minut, a díru má jen tam, kde ji chci.

A přitom, třeba taková sponkovačka na textil, nebo elektrický zatloukač hřebíků, to by bylo něco:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *