S čím kdo zachází,……………

Volby za dveřma, no a to by bylo, aby se nám nevyskytla nějaká aférka, jako vždy použitelná prakticky pro všechny zúčastněné strany, mnohdy i rozlícené voliče.A tak to probíhá jako vždycky, příčina – následek,  vzniklý nikoliv z politického hyenismu, ale z neomezené hlouposti jedince.

Pokud se rozhodnu uspořádat nějakou akci třeba za účelem oslavy narozenin, případně vydání knihy, a budu rozesílat pozvánky, musím v řadě prvé pečlivě zvážit, zda takovou akci pořádám pro své přátele, pro své přátele a známé, nebo, zda to dělám také za účelem svého zviditelnění, posléze jakého zviditelnění, či, zda se má krom zviditelňování odehrávat také úlitba Bohům, pokud ano, kterým.

Poté, co si ujasním výše uvedené, mohu nechat natisknout příslušné množství pozvánek, zbývá už jen rozhodnout se pro údernost jejich obsahu.

Jestliže jsem se rozhodla, že akcí chci naplnit všechny shora vyjmenované možnosti své prezentace, a mezi pozvanými budou například i zástupci Pražské Dagestánské menšiny, do textu pozvánek nebudu uvádět bílá vázanka", ani černý motýlek", ale samozřejmě tam naopak uvedeno bude neprůstřelná vesta". Tato noticka totiž upozorní pozvané nejen na vhodný společenský oděv, ale rovněž na to, že přítomni budou nejen běžní hosté a šedé eminence, ale i, většinou dobrácké, mafiánské lopaty.

Následek takového opomenutí již při samotném pozvání, může být katastrofální, pokud se jej nebudu snažit snížit na minimum, například zákazem podávání alkoholických nápojů, případně instalací detekčního rámu do vstupních dveří (prohlídkou rezervoárů vody,  rubových prostor stolů, atp.), neprůstřelné vesty totiž nepokrývají hlavy, tedy ani uši, do kterých se pak dá pošeptat cokoliv.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *