Česká pošta je nemocná!

Česká pošta, ČSAD a ČSD, 3 největší bordely od nepaměti, kdyby na nic, tak na tohle jsme se mohli vždycky spolehnout, a tak jsme se naučili chodit na autobusy a vlaky na poslední chvíli, protože stejně nikdy nejely včas, a naopak poštu posílat dřív než brzy, protože včas nikdy nedošla.

První várku trapných papírových blahopřání jsem posílala už počátkem prosince s tím, že než dojdou, bude to tak akorát.

S tou druhou jsem se vypravila na poštu u Labe raději v pondělí hned popoledni, krutě se mi nechtělo, ale říkala jsem si "NoVánoce,, pondělí -pondělí, 24. je ve středu, tak snad by ten týden mohl stačit a úterý je prostě rezerva!"

Když mi včera, v úterý, odpoledne Gomba poděkoval za přání, myslela jsem si, že si dělá legraci, ovšem, záhy na to, se po icq ozval tomík a taky děkoval za přání, a jelikož jemu, jsem to neavizovala, bylo mi jasné, že to není žádná sranda! Ovšem, na rozdíl od Gomby, bydlí tomík v prdeli děsné, kam když přijedete, podá Vám packu na přivítanou, nebo na dobrou noc, liška.

Večer se ozvala Bára a sdělovala mi, že došel doporučený dopis, odeslaný rovněž v pondělí odpoledne spolu s trapnými přáníčky. To mě vyděsilo, protože doporučený dopis, odeslaný od Labe, doručený během 24 hodin do trochu menší prdele ( střediskové:o), než je ta, v které bydlí tomík, to na mne bylo moc, tím spíš, že všechna 3 místa se nachází na Moravě!

Aby toho nebylo málo…….. Včera kvečeru mi volal můj otčím, že jde právě z pošty ve městě F-M, vzdáleného 400 km od Vltavy, odkud mi poslal DVD s "filmem z Vánočního Staromáku".

No nevím, jestli mi to budete věřit, ale ten dopis jsem měla dnes ve 13.05 v poštovní schránce!

No dá se tady ještě vůbec na něco spolehnout?

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *