Asi tam straší!

Aneb, v tom bytě každému hrábne!V 97 jsme do něj nastěhovali Filipovu babičku a dědu, tehdy se zdál ještě vpořádku, myslím byt ne děda:o), oba prarodiče během dvou let zemřeli, a byt musel jít z důvodu místní finanční krize, do prodeje. Asi se měl předtím vysvětit:o)

První byli Cinknutí a zpočátku se zdáli být vpohodě, i když je fakt, že zejména (MUDr.) Cinknutá připadala některým lidem zvláštní. V bytě vydrželi rok a půl, ale už zhruba po roce se začali chovat divně, což spočívalo v tom, že Cinknuté se zdálo, že do bytu proniká hluk, a tak (Mgr.) Cinknutý nedělal vlastně nic jiného, než běhal po domě a tloukl na dveře sousedům, případně běhal po protějším, nebo sousedním domě, a tloukl na dveře sousedům. Semnou se přestali bavit, protože jsem se na tlučení odmítala podílet, a pak jednoho dne přijel stěhovák a Cinknuté naložil, a pak přijel jiný a vyložil Trávovy.

Trávovi byli tiší a do ničeho netloukli, byli takoví sportovní, pořád samé kolo a běžky, případně někam pěšky, ale netrvalo ani 2 roky a (Ing) Trávová někam odběhla a už se nevrátila. (Ing)Tráva pak bloumal půl roku posmutnělý ulicemi, a posléze byt prodal s nevyrovnanými závazky, aniž o prodeji, i závazcích, komukoliv řekl.

Vloni před Vánoci byt koupil (PhDr)Tatrman, celkem pohodový mladý muž, v dubnu si do bytu přistěhoval nějaké děvče, které jsem ještě nikdy neviděla.

V březnu jsme si udělali Schůzi vlastníků a na téhle schůzi si vzal Tatrman za vlastní překontrolování a připomínkování Stanov, které jsem pracně vyráběla rok předtím. Uplynul duben, květen, červen, byla jsem trpělivá, nové děvče a Stanovy, to nejde moc dohromady, myslela jsem si, a tak jsem Tatrmana poprvé upoměla v červenci, podruhé po týdnu v červenci, potřetí po dalším týdnu v červenci. NIC.

I vypídila jsem další vzorové stanovy", porovnávala a porovnávala, poté všem rozeslala a, NIC.

Tatrman se poprvé ozval v listopadu, aby se mne emailem dotázal, co se to v ulici pohybují za divní lidé?!", moc jsem ten dotaz nepochopila, poté mi dalším emailem sdělil, že má poškrábané dveře auta, které zaparkoval v ulici….. S tímto sdělením jsem si rovněž nevěděla rady, a tak abych něco řekla, vznesla jsem dotaz, kdy doplatí vyúčtování služeb za období prosinec 07-duben 08, k tomu mi odepsal, že nechápe o co jde a  zda se mu takový nedoplatek objeví ve vyúčtování, které obdrží za květen 08-duben 09 ? Opravdu mne nenapadlo nic jiného, než se otázat, zda je vpořádku?!

Stanovy – před 3mi týdny jsem polotovar stanov přeposlala předsedovi jiného společenství k připomínkování a pár dní na to jsme se sešli a zhruba 5 hodin jsme dávali obsah do souladu s příslušným zákonem. Poté ( před 14ti dny) jsem hotové stanovy znovu rozeslala všem zúčastněným ( žádná reakce) a ve středu 17.12. jsem dohodla schůzku s notářem na 16.ledna. O této události jsem včera kvečeru informovala všechny zúčastněné s žádostí, aby mi termín potvrdili.

Jediný kdo se zatím ozval je Tatrman, napsal toto Dobry den, K navrhu mam  pripominky, zitra je poslu.  S pozdravem …."

Tak mě napadá, že bych měla přidělat další rubriku "Modona magor online".

Příspěvek byl publikován v rubrice Tož su magor nebo nesu? a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *