Kačenka, mimi, sporák a roboti

a má hlava je včelín!Zlatu přinesl Ježíšek pískací kačenku, včera si pískala celý večer, dnes od půl osmé ráno, bohužel na polštáři vedle mé hlavy.

Čaky přinesl Ježíšek k Vltavě mimi, šílené mimi, mimi pláče, něco mele, vrtí hlavou, nohama a bříškem, taky krká a prdí. Mimi si žije svým vlastním životem a všechny ty zvuky se z něj ozývají střídavě a neustále.

Čaky a Gremlini přijeli dnes, podívat se, co jim naježil tady. Přijelo i mimi…..

Čaky dostala sporák s multifunkčními plotýnkami, troubou, mycím dřezem s tekoucí vodou. Sporák si žije svým vlastním životem, jedna plotýnka předstírá, že se na ní v pánvi dělají volská oka, druhá, že se na ní v konvici vaří voda, další dvě nejsou tolik slyšet, ale v troubě prská pečící se maso, vodu do konve je potřeba neustále dolévat z kouhoutku, z konve pak do hrnců, pánví a hrnečků. Nezbytné je uvařit vejce, maso, rybu, zeleninu. Sporák vydává cca 20 různých zvuků, vedle ležící mimi se směje, naříká, krká a sem tam si pšoukne.

Gremlini dostali boxovací roboty. Roboti pochodují dopředu, dozadu, do stran, točí se, rozdávají pravé háky, nebo si jen tak buší do solaru, každý pohyb má svůj zvuk, bohužel se nikdy nepohybují oba stejným směrem. Roboti boxují do sebe, do toho, či onoho Gremlina, do židlí, sporáku, Čaky, mimi, do pes.

Zlato pobíhá mezi Gremliny, Čaky a mimi, předvádí jak kačenka píská a nabízí ji k zapůjčení.

Adam nepřetržitě hovoří o pípách, sudech a kurýrech, přičemž se snaží překřičet Čaky, mimi, sporák, Gremliny, roboty a kačenku.

Kočky visí ve výšce dvou metrů na závěsech, Gerinka si zalezla do postele a přikryla si hlavu polštářem. Na sklonku podvečera jsem zahlédla Tínu, jak uvažuje nad možností, poprvé vživotě vyjít po schodech do patra. Dida evakuoval do své komůrky v patře a patrně za sebou zavřel dveře.

Bábo koukej jak boxuje!"

To je moje bába!"

" Moje mimi!"

Ne, to je moje bába!"

Bábo na mimi!"

Mámo, já jedu!"

Mámo, puč si na chvíli kačenku!!"

Zvoní telefon  ……. proboha, rychle odtamtud vypadni!:o)) 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *