Půl dne ve třetím světě

A letos sbírám orly!

Moje dnešní první cesta vedla do banky, vyzvednout si novou kartu a založit účet.

Slečna sedící v asirecepci, byla tak příjemná, že bych ji vyrazila na minutu i bez krize. Těžko říct, jestli jsem se jí nelíbila, protože nezvedla oči od obrazovky, ale pravila, že mám čekat, pak si to rozmyslela a poslala mne někam, kam když jsem došla nikdo nebyl, i vrátila jsem se čekat, čímž jsem jí evidentně popudila ještě víc, na mou námitku, že " tam nikdo není" mi odpověděla, že proto mě tam asi poslala, když jsem špitla, že tam není vůbec nikdo, krom cedulky " Přepážka uzavřena" , sdělila obrazovce, že TO ASI NEMŮŽE VĚDĚT,KDYŽ TAM NEVIDÍ! Vzpomněla jsem si na Medvídka a vynechala prdel, protože to nakonec znělo logicky.

Na úřadu MČ ověřovali dnes do půl třetí, já ke dveřím dorazila ve 14.35, bylo zamčeno, zhasnuto a nikde ani noha, natož nějaká ověřovací ruka. Tomu říkám služba, CHCETE OVĚŘIT, VEZMĚTE SI DOVOLENOU!

Tak jsem šla vedle do Tesca, pro nemleté kafe a dortík. Kafe bylo vakuované a paní u dortíků si nasadila rukavici na jedno použití, bohužel se tou rukou v rukavici snažila do krabičky utemovat velmi razantně dva dorty se šlehačkou, aby se tam vešly ještě i dva věnečky se šlehačkou. Naštěstí byla chápavá, stačilo jen jedno " No to snad ne!" a okamžitě tu kaši vyklopila zpátky za sklo a udělala druhý pokus s věnečky dole.

A ti orli? Zatímco vloni jsem měla 4 platební karty se Staroměstskou věží, letos už mám 3 orly ( motiv na kartách se mění bohužel jen každého půl roku, mám prý ASI smůlu, že mi všechny karty ASI končí platnost v průběhu půl roku). Prvého orla jsem získala v červenci 08, druhého v září, třetího dnes. Příští týden dostanu k novému účtu čtvrtého, ovšem na duben, na duben mám slíbenou zebru….. V ČSOB plyne čas nějak úplně jinak.

/files/karty.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *