Snad se to dá vrátit milé Quelle!

O mém vztahu k zásilkovým obchodům, už bylo myslím řečeno vše, nebo přinejmenším dost.
 

Občas pravda koupím přes internet nějaké vstupenky, nebo kníhy, nikdy ale oblečení, a z katalogových nabídek různých "renomovaných" firem, to už vůbec ne, a nejde mi ani tak o zkoušení, v obchodech si věci taky nezkouším, to až pak doma, jde spíš o ty matriály.
Minulý týden jsem našla v poštovní schránce pro Filipa výzvu k vyzvednutí balíku na poště, cena včetně poštovného nějakých cca 680 korun.
"To jsem si objednal koupací plášť, frote!" pravil, já udělala hmm a abych řekla ještě něco, zeptala sem se "kde?"
" V Quelle." a tak jsem udělala druhé hmmmm, trochu větší:-)
Včera si ten zázrak vyzvedl, bílý frote koupací plášť, cena bez poštovného 560, či 580. Tak jsme si to prohlídli a já už nedělala hmmmm, ale zato jsem se moc zasmála. Matriál jaký se používá na ty nejhorší, nejtenší a nejlacinější froté ručníky, co když si do nich jednou utřete ruce, namočí se, jakobyste vylezli z vany, a ještě navíc pelichací.  No a když pomyslím na to, že ten hnědý mišánkový, jsem mu koupila v Tesku za 650…..! U Číňanů bych dostala za ty peníze takové 4 a ještě by mi řekli, že "šuší"!
Doufám, že se to dá vrátit i s argumentací, že je to hnus, protože použít by se to dalo jedině po rozstříhání na prachovky, ovšem, když koupím 10 prachovek po 20ti korunách, bude to stát jen 2 stovky.
 
Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *