Ano šéfe, miluju čtvrtky!

Pravda, ne každý se vydaří přesně podle mých představ, ale, i když se to bohužel stane, pořád je tu ještě večerní TV program.

"VKV"čka ( to je ten seriál, který v cenách TýTý skončil na 2, místě, takže je o něco málo míň stupidní než  Růžová Zahrada), "Ano šéfe!", "Chirurgové" a "Sběratelé kostí", prakticky na celý večer můžu sundat brýle, protože nekoukám na monitor.

"Ano šéfe", pro mne jedna zmála reality šou, na kterou se dá dívat. Šéf je rozkošný, chápu o čem se tam mluví, a to i přesto, že mám ráda stejky s broskvema, pokud totiž něco na jídle nesnáším, pak je to neochucená zeleninová příloha a hnědá univerzální šťáva, vzniklá bůhví z čeho, tedy z kostky:-(.

Že tento čtvrtek nebude přesně podle mých představ, bylo jasné už od úterý, ale aby nebyl zas tak úplně o ničem, nechala jsem se ve středu pozvat na oběd do Cafe Imperiál, domovského přístavu Šéfa.

Koblihy k házení, ani ke kafíčku, tam už bohužel nemají, ale jíst se tam rozhodně dá a Šéfovo tvrzení, že jídla si nemají na nic hrát, se tam přísně dodržují. Můj hostitel si objednal pečeného zajíce s bramborovou kaší a přinesené jídlo skutečně vypadalo jako kus zaječí nohy a bramborová kaše. Já si objednala grilovaná vepřová játra na salátu z lístků Rukoly, a opravdu……..

Sacher dort byl promazaný, správně, meruňkovou marmeládou, a porci šlehačky mi k němu přinesli na talířku zvlášt, protože na originál Sacher dort šlehačka nepatří. Pravda, každý jeden dortík, bez šlehačky, příjde na 80,- korun.

Dvě hlavní jídla, dva dezerty, dvě kávy, dvě Coly, 1 pivo – 630,-Kč, na běžné stravenkové obědování to není, ale občas se dá.

I přesto, že oběd byl velmi dobrý, preferovala bych jiný posed:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *