Nashle pane Premiére!

a, díky:-)Na, v této chvíli, už skoroúplněbývalé Vládě, mi vadilo mnoho věci, někteří ministři,  mnohá nesmyslná kličkování, neschopnost chovat se kultivovaně, což platilo z velké části i pro Premiéra Topolánka, jehož buranské chování se změnilo neuvěřitelným způsobem při vstupu na Evropskou scénu.

Klaus Topolánka nerad od samého počátku  Falešný a naprosto prázdný Topol!", Topolánek to jistě ví, ale možná počátkem loňského roku až příliš spoléhal na to jediné, co dělávalo Klause zajímavým, loajalitu  ke svým lidem"., jenže, po poslední prezidentské volbě, se Klaus ocitl v naprosto nové roli, v roli  5 let před koncem politické kariéry", už nepotřebuje být loajální, není proč, nic většího na něj už nečeká a nemůže ho potkat, myslím, že i při veškeré své nadutosti, je si vědom toho, že Havlem nikdy nebude.

Možná Vám ne, ale mně se ty první 3 měsíce předsednictví, docela líbily, Vláda se najednou stala poměrně kompaktním celkem působícím docela erudovaně. Škoda, že to takhle nemohlo vypadat i předchozí 2 roky doma.

A pak najednou BUM, máme tu 24. březen a partu pitomců, která se rozhodla, že když je konečně něco dobré, je potřeba s tím rychle něco udělat.

A pak další BUM, vedoucímu těch pitomců se zdá, že je to ještě málo a je potřeba přitlačit.

A tak budeme mít , zítřkem počínaje, úředněpolitickou Vládu, a před sebou sadu voleb, těmi Evropskými počínaje, a domácími předčasnými, na chvíli, pro tento rok, konče.

 

Tlustý, Paroubek, Klaus, nezapomeňte na ta 3 jména, až půjdete ke všem těm Volbám!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *