Všechno je tu špinavé!

Už jsem na ni úplně zapomněla, ale dnes jsem si vzpomněla, při čtení o nespokojencích u Lorrain.

Poprvé jsem ji viděla v jídelně hotelu Al Nabila. Taková vychrtlá bloncka, která by mohla vypadat o 10 let líp, kdyby 10 kilo přibrala, s manželem, dcerou a synem ve věku něco mezi 12-15 roky.

Oslovila mne od stolu , a rovnou k věci " Říkala Vaše maminka, že máte nemocnou holčičku! Co je jí, průjem co?! nebo i zvrací!? Vůbec se nedivím, tady je všechno špinavé, pokoje, koupelny, ty společné záchody, celý hotel, a to jídlo to je hnus!"

Pohled mi sklouzl na jejich talíře a sklenice, a pak jsem zachytila toužebný pohled muže, upřený na mé kuře na talíři

" A kde bydlíte?" zeptala jsem se tupě

" No tady v hotelu! Dyť to říkám, všechno je tu špinavé!"

Znovu jsem si prohlédla jejich talíře, děti se rýpaly v rýži s dušenou zeleninou, muž si stále zálibně prohlížel moje kuřátko a tak jsem se rozloučila, protože jsem nevěděla co bych měla říct, špinavé se mi tam nic nezdálo, jídlo mi chutnalo a paní ve funkci generála evidentně prosazovala vegetariánskou stravu, a s vegetariány já si moc nerozumím, ani když je čisto:-) .

Podruhé jsem je"potkala" za pár dní v baru. Jdu si takhle se svou vodkou a bloncka na mne volá od stolu " Tak cooo? už je jí líp?"

Přikývla jsem, poděkovala za zájem, a chtěla jít dál

" To měla z toho hnusného jídla, nebo z nejakého pití! Hlavně, že nás cestovky upozorňujou, abychom si čistili i zuby jen balenou vodou a tady, všechny ty nápoje v postmixech dělají bůhví z čeho! To my pijeme jen tu balenou vodu!" a na důkaz, že fakt, zvedla v jedné ruce svou sklenici a v druhé půllitrovou Pet lahev, co se chodily fasovat do tohohle baru ( na ty zuby).

To mne začalo zajímat:-) a tak jsem přibrzdila, abych se zeptala, a taky projevila trochu škodolibého zájmu " A z čeho si necháváte vyrábět ten led ??"

……..

A tak jsem popřála hezký večer a pokračovala svým směrem, se svou vodkou bez ledu:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *