Karavana snů

Zdají se Vám sny? Myslíte, že něco znamenají? Nakonec, říká se, že sny jsou odrazem nezrealizovaných tužeb.

Možná taky připomínkou těch zrealizovaných:-)

Před pár dny mi řekl " Dneska se mi o Tobě zdálo:-), stavěli jsme spolu letadlo, pak jsme někam letěli, ale potom užs tam nebyla, asi si už umřela, a já pak šel….." , už nevím s kým to někam šel, zarazil mě ten způsob, jakým řekl, že už jsem asi umřela, jako, jako by říkal, že jsem si odskočila ka kafe a cigárko, a nezbývá, než doufat, že jen část toho snu byla o zatím nezrealizovaných tužbách, protože letadlo, to jsme spolu ještě nepostavili:-).

Pravda je, že jsem poměrně dost senzibilní, už třeba téměř 3 roky, se ráno budím mezi šestou a čtvrt na sedm, dřív pravidelně, teď už jen občas, škoda, zato jsem se v posledním půl roce začala pravidelně budit v půl čtvrté, divný čas! Budí se, nebo vstává, někdo z Vás v půl čtvrté??

Sny se mi zdávají často, většinou, pokud nejsou erotické, se mi nezdají o osobách, které by se vyskytovaly v mém běžném životě, naopak, většinou se mi zdá o lidech, které jsem už neviděla třeba desítky let, nic po nich nechci, nevím, jestli by oni chtěli něco odemne, rozhodně vůči nim nepociťuju žádné nezrealizované tužby, snad ani podvědomě, nikdy na ně nemyslím, tedy až do doby, než se mi zdá ten sen. To pak na tyhle lidi myslím, myslím na to, jestli jsou živí, co dělají, a hlavně, co mi chtěli říct tím, že najednou vstoupili do mých snů, a připomněli mi třeba událost, která se stala před více než dvaatřiceti lety.

Jirko, žiješ? 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *