Sobota 21.11.2009

z míry mne dnes vyvedly hned dvě události, ale těžko nakonec říct, která víc.

Když pominu neskutečný opruz, kterým mne od ráda krmí ČT24, tedy mlácení prázdné slámy v hotelu Clarion, hned ráno mne rovněž rozesmutnila zpráva, o úmrtí pana profosera Cepla, další člověk, který měl vždycky co říct, a vždycky to mělo hlavu a patu, je pryč:-(.

Za chvíli poté, jsem ovšem zalapala po dechu znova při prohlášení bývalého prezidenta ČSA Radomíra Lašáka, odstupné pro bývalé špičkové, managery ČSA, bude činit jen miliony, zhruba 4 pro každého, kvůli ztrátám ČSA to budou " jen " miliony.

Co si, asi tak zhruba, o tomhle pomyslí zaměstnanci ČSA, kteří se kvůli udržení společnosti vzdali téměř třetiny svých příjmů, ne jednorázově, každý měsíc téměř třetiny příjmů?, že jsou za blbce?

Je vůbec normální, aby představenstvo společnosti, které bylo nuceno sbalit kufry z důvodu špatně vykonávané práce, fasovalo na cestu tak  moc zlaté padáky?

Jeden z posledních vzkazů, které nám pan profesor Cepl poslal, je vzkaz tento :

" Nechceme žít pod vládou jiných lidí, ale pod vládou práva a řádu!"

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *