Žeprý se má začít vesele

říkala Oby:-)

No nevím, DPH se sice zvýšilo jen o 1%, což u spousty produktů může udělat jen pár haléřů, tedy pokud by nejměnší peníz nebyla koruna:-), ale psí žrádlo stálo dneska v Penny o 160 korun víc než normálně. Taky na spotřebních daních něco málo připlatíme, taky na přímých daních, pak na vodě a teple, na druhé straně plyn a elektřina prý bude levnější, no to se to zlevňuje, když třeba plyn prý vloni v Praze podražil až o 40%, trochu v tomto kontextu nechápu zdražení cen tepla, čím to sakra topěj?

Daně z nemovitostí, 100% nahoru…., asi podražil servis obcí- pokud jde o ty nemovitosti, i když, třeba tady, cesta je tu jen prašná, vodovod žádný, ani plynofikace, žádná obecní stoka, jediné co sem vede je elektřina a za tu si ČEZ nechává teda platit kurňa dost.

Ale nebojte, nebude tak zle, ta kytice na stole, vpravo, prezidenta. větev orchidejí a nejméně 11 strelicií, bratru 7 tisíc. ta vlevo nebyla moc vidět, nakonec, ušetří se prý na dlouhodobě nemocných, takže žádné strachy! 

Takže vesele, prakticky všechno má vždycky nějaké řešení 🙂

"http://www.youtube.com/watch?v=1HWIxi2hzSY"

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *