Volit knížete?

Pokud by tam byl sám, moc ráda !Nedávno jsem viděla představování programu ČSSD. Jo, docela rozumím tomu co říkají, i tomu, že na to spousta lidí slyší. Ale dvěma věcem z toho všeho nerozumím, jednak, kdo to zaplatí, druhak, že to říkají ti samí lidi, kteří nic z toho neudělali v letech 1998-2006.

Tuhle zas představování programu ODS, no, ne, že by mi byl Venca dobrák, nebo jak se ten dobrák jmenuje, 2x sympatický, ale tomu co říkají taky docela rozumím, bohužel tomu nevěřím, vzhledem k tomu, že to říkají , a všude kolem sedí, ti samí lidé, kteří tam seděli do roku 1998 a taky po roce 2006.

Poměrně dlouhou dobu jsem viděla jako volební možnost TOP09. Rozumím tomu co říkají, ale i tady je problém  ta obsada". V některých volebních krajích jsou lídry lidé, kteří ještě úplně nedávno kandidovali tu i tam, neúspěšně, za ODS, nebo tady u nás, starosta Bakeš, co prý neuhýbá před problémy, taky doposud za ODS, před mým problémem ale uhnul. Nebo ti Lidovci,……., přenesli si z KDÚ své idély, třeba odpor ke gayům, nebo se to přestupem změnilo? Před několika měsíci chtěl do téhle strany vstoupit můj syn, jako zásadní otázku mu položili otázku tuto  Nebyl jste v minulosti nějak zapleten s ODS?" Ne, on nebyl, ale asi byl jediný, možná proto se mu už nikdo neozval.

TOP09 by určitě byla volební možnost, a nejen pro mne, ale Karel Schwarzenberg by v ní musel být sám.  

Moc možností už nezbývá, takže moje volba bude zřejmě patřit Věcem Veřejným. Tedy, ne že bych si dělala nějaké iluze, ale každý by měl mít šanci se historicky znemožnit. Povídám historicky, ne Bleskově 🙂

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *