Milí voliči, děkuji!

Od voleb nám uběhly teprve 3 týdny, a tak zatím moc pozitivních, ale ani negativních změn nemožno zaznamenat. Ale přesto…

je možné za ty uplynulé týdny vidět mnoho pozitivních změn, například styl vyjadřování, všimli jste si změny toho stylu? Toho, že pokud na sebe představitelé různých stran vyjadřují názor, dělají to se zvláštní noblesou, která jim ještě před měsícem byla naprosto cizí?! Jistě, představitelé 3 klíčových stran pro to mají ty nejlepší důvody, jednak se potřebují dohodnout, druhak se nikdo z nich nechce ukázat jako ten dinosaurus:o). Představitelé těch ostatních jsou zatím příliš překvapení a veškerý čas jim zabírá analyzování.

Dnes jsem si v mnohých projevech představitelů ODS všimla, že si někteří představitelé ODS povšimli odlivu voličů a  někteří dokonce i pochopili důvody pro které se tak stalo, a možná, vypadá to, že si všimli i toho, že voliči nejsou jen stádo volů, kteří jim sežerou řazení na kandidátkách podle jejich úvah o vlastní velikosti a důležitosti. Doufám, že si toho všeho nejen všimli, ale, že si to i zapamatují, pokud ano, možná po dalších 2,3 volbách, bude ODS opět volitelnou stranou.

Ano mí milí voliči, tohle všechno jste už dokázali, a rozhodně to není málo, za co Vám však chci zejména poděkovat je to, že jsem už celé 3 týdny neviděla, ani neslyšela Jiřího Paroubka, a to je mnohem víc, než v co se dalo ještě před 3mi týdny doufat jen v těch nejbláznivějších snech!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *