Kabelková hra?

Gombo, Gombo, co to  po mně chceš? 🙂 a ještě navíc v takové společnosti, kdy dámy mají jistě v každé kabelce blok a několik pečlivě ořezaných tužek:-)

Jednoho krásného dne jsem zjistila, že moje kabelka začíná být tak těžká, že mám modřinu na rameni, a krom toho v Praze se zdržuje příliš moc kabelkových šmatáků, a tak jsem zvolila náhradní řešení.

Mou základní kabelkou je automobil Walda, v něm mám pořád po ruce deku, polštářek, spacák, péřovou vestu, náhradní lodičky, tenisky, sezónní zboží – momentálně vánoční balící papíry.

dále pak pobočnou kabelku – kosmetický kufr, který už je tak velký, že by se jeho obsah ( o němž bych se nerada dopodrobna rozšiřovala 😉  ), do kabelky běžných rozměrů, nevešel :-(,

vyvrcholením je pak černá kožená ledvinka přezdívaná ” krycí játro” s velmi jednoduchým obsahem ( protože se do ní prakticky nic nevejde), který sestává z peněženky, pasu, telefonu, krabičky cigaret se zapalovačem, propisovačky, cukříků a sušenek které semtam  štípnu v hospodě od kafe.

Skřipec do vlasů nosím přiskřípnutý na oděvu, brýle na čtení si dávám do vlasů a ty sluneční do žlábku, svítí-li slunce, brýle zaměním:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *