Čekání na ………Godota?

Je to hrozný, já sem hrozná…..

Začalo to 3.12., dopoledne jsme volali, abychom popřáli k narozeninám a domluvili si víkend s Gremliny, ale nedovolali jsme se, volaný účastník hovor nepřijímal,  Gremliní maminka se ozvala až v půl 1 vnoci se soboty na neděli a omluvila se, že nezvedla telefon, protože byla na obědě&..

Další víkend nepřipadal v úvahu, protože Gremlini pekli u babičky Šárky, další nepřipadal, protože sem musela na Moravu.

Takže jedině ten před Vánoci řekla G maminka a já řekla  Hmm…

Ve čtvrtek mi volá rozčílený Adam, že mu volá G. maminka, že má vyzvednout v pátek Gremliny ze školky a odvézt mi je k Labi, a jak on to má dělat, když Čaky má neštovice a Bára je taky nemocná?! Protestuju chybě, že jsem si nic takového nedomluvila.

Píšu G mamince na FB, že by bylo fajn, kdyby je sem tedy přivezla a já bych je vzala v neděli zpět k Vltavě, protože Adam nemůže, když má doma lazaret.

Musím se domluvit doma! Odepisuje mi G maminka ve čtvrtek večer.

No to je jasný, a tak čekám a čekám, v pátek večer urguju….

 Nemáme zimní gumy, takže bychom si mohli udělat výlet vláčkem v sobotu odepisuje mi G. maminka v pátek večer.

To už pěním co celodenním čekání&., tohle sem se přece mohla dozvědět už ve čtvrtek, nebo v pátek přes den!

 No taks mohla zavolat a nemusela celý den čekat! odepisuje mi G. maminka, (ale tuhle zprávu sem naštěstí našla až dnes ráno, od kterého čekám a čekám

Další zpráva přichází dnes ve 14.13..

Doma to nemělo dobrý ohlas&&,měl si pro ně přijet Adam a odvézt je&..

Tohle sem se přece mohla dozvědět už ve čtvrtek, nebo v pátek přes den a věděla bych, že tu prostě Gremlini o víkendu nebudou!

 

Je to hrozný, já sem hrozná, fakt se semnou není možné domluvit!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *