Dobrý večer, tady Policie ČR!

Zas mě někdo udal ! :o)

Dnes večer kolem 20té hodiny mi zazvonil telefon, skryté číslo, ale sobota večer, co když se něco stalo, hovor přijímám.

Volá policista z města od Labe a dost dlouho nechápu o co jde.

Jde totiž o odpadky, konkrétně údajně o větší krabici plnou odpadků, na které je napsáno jméno a příjmení, které mi nic neříká a naše Vltavská adresa. Krabice se údajně měla najít u naší zdejší adresy u pole, na vestě k Labi, což je od naší adresy vzdáleno vzdušnou čarou asi kilometr (?).  V krabici se pro lepší identifikaci nacházel ještě dobíjecí kupón k telefonu, na který policista rovněž volal, paní prý bydlí rovněž na Vltavské adrese, ale její jméno mi nechtěl říct.

Stále nechápu, ale policista mne žádá, abych se v den x, když bude mít službu, dostavila do města na služebnu a podala zde vysvětlení. Mohu prý zde uvidět i fotografie krabice a odpadu.

Stále nechápu. Jaké vysvětlení?

“Jestli tomu dobře rozumím, někdo Vám zavolal, že se kdesi u adresy s č. 2 nachází krabice s odpadky, vy jste tam jeli, na místo vzdálené kilometr od té adresy,  různými telefonáty jste zjišťovali čí je adresa uvedená na krabici a proto mi voláte?! Můžu se zeptat jakého druhu je ten odpad? Jedná se jako o nějaký nebezpečný odpad, nebo odpad z kterého by se dalo usoudit, že je nebezpečný?”

Policista však říká, že ne, že je to prostě normální bordel a tak kladu doplňující otázku

“Takže vy teď objíždíte obhlížet vyhozené odpadky a dokonce se v nich na služebně přehrabujete, abyste našli usvědčující materiály, odpadky pak fotografujete, několikrát kvůli tomu telefonujete a vyrábíte z toho případ, k němuž chcete podat vysvětlení? Pokud ano, tak výborně, zítra Vám dodám několik tipů, takového odpadu je tu plný les!”.

Závěrem jsme se dohodli, že v den x, až bude mít policista opět službu, přijede sem, aby mi podal vysvětlení, protože já mám u Vltavy zaplacen odvoz 1500 litrů odpadu týdně a opravdu nechápu jak a hlavně proč bych měla vysvětlovat, že ho nevozím sem.

Takže vážení, až někde uvidíte pohozenou krabici, nebo pytle s odpadky, volejte Policii ČR, přijedou, prošetří, odvezou, zlikvidují a budou pátrat! Pro mne je to rozhodně výborná rada, jak řešit černé skládky sestávající z pohovek, skříní a strhaných starých koberců před Vltavským domem za jejichž odvoz platím několik tisíc ročně navíc.

A pokud budete chtít někoho rozesmát, pohoďte někde krabici s odpadky a napište na ni jeho adresu :o)

……………………………..

Zde si ještě dovolím citovat tiskovou mluvčí Labské Policie ČR a její prohlášení v pořadu ČT Černé ovce ze dne 19.11.2009, kdy na otázku reportérky ” Co zjistila Policie na místě střelby z malorážky u objektu poškozených?” tisková mluvčí odpovídá :

” Policie ČR na místě samém nic nešetřila, spokojila se s výpověďmi svědků.”

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *