S rozchody na schody?

Nene, schody jsou místo nebezpečné a nebezpečná místa se pro rozchody nedoporučují, údajně je naprosto nevhodné rozcházet se třeba v místech s ostrými předměty, takže prodejny domácích potřeb jsou stejně nebezpečné jako prodejny zbraní, nebo prodejny pro kutily. Nedoporučují se ani rozhledny, či blízkost propasti!

Nevím jestli víte, ale naprostá většina lidí se dnes prý rozchází  v nepřítomnosti, takže například telefonní rozhovor patří ještě k těm lepším variantám. Nutno totiž nezapomínat, že málokdy se rozcházejí lidé dva, či tři, většinou to totiž dělá jen jeden.

Slušnost se všeobecně nějak vytratila z lidských počínání, tak k čemu kytice růží na rozloučenou,totálně zbytečná investice, kterou by slušný člověk ještě mohl navíc dostat třeba po hlavě, k čemu přihlížet případným slzám, které už jsou stejně jen otravné, poslouchat argumenty, které už stejně nejsou zajímavé.

Většina lidí se prý dnes rozchází stylem sráč , je to bezpečnější, klidnější a hlavně rychlejší. Sráč prostě napíše smsku, mejl, nechá vzkaz na některé ze sociálních sítí, záznamníku telefonu, a nebo přilepí lísteček na lednici.  Pamatujete na díl Sexu ve městě, kdy se Burger rozešel s Carrie  lístečkem ? Dokonce i policistům z NY se to zdálo tak příšerné, že Carrie odpustili i jointa:o)

Pak tu máme kategorii  přizdisráč. Přizdisráč nepoužije ani jednu možnost, kterou by použil člověk slušný, nebo sráč. Ani květiny a otírání slz, žádná smska, dopis, vzkaz nebo lísteček. Když se chce rozejít přizdisráč, použije k tomu patřičnou přizdisráčskou metodu, neřekne a neudělá nic. kromě toho, že se začne chovat jako totální debil a dělá to tak dlouho, dokud nepochopíte, že debil jste vlastně vy.

Nejlepší samozřejmě je, nemuset se rozcházet vůbec, ale když už se to náhodou bohužel stane, myslím, že nejlepší je varianta č. 1 i přesto, že vypadá v rozhodujícím okamžiku  nejméně pohodlně.

Každopádně se ti slušní, na rozdíl od sráčů a přizdisráčů, nemusejí obávat, že tu svou mezi oči vyfasujou příležitostně, náhodně v situaci, kdy se jim to bude zatraceně nehodit :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *