Jsou jen tam, kde jsou kamery?

Už od soboty vidím v TV, prakticky v každých zprávách policejní hlídky, kterak kontrolují v souvislosti s Velikonočními svátky, hladinu alkoholu v  krvi řidičů.

Včera odpoledne sem vezla Čaky od Labe k Vltavě, za tatínkem do nemocnice a před výjezdem sem si v autě připravila všechny doklady, kartičky, barevné vestičky, a v kufru sem si našla,kdeže mám tu lékárničku a všechny ostatní cajky, které by mohly podléhat případné kontrole.

Cestou tam sem projela dvě vesnice a jedno město v  Ústeckém kraji a kus D8 v délce 56km. U Vltavy sem projela Holešovičky, most Barikádníků, všechny nadjezdy a podjezdy až na Magistrálu, tedy z Prahy 7 přes Prahu 1 a 2 až na Prahu 10 do Vinohradské nemocnice, kterou sem musela objet kolvůkol, než sem našla otevřenou bránu.

Zpět jsem to brala přes Prahu 10 do Štěrbohol, kde sem zajela k OBI a následně na Štěrboholskou radiálu až k výjezdu na D8 v opačném směru.

Opět 50 km dálnice, jedno město a jednu vesnici v Ústeckém kraji.

To vše v časovém rozmezí pěti hodin.

Cestou tam, ani cestou zpět sem nenarazila ani na jednu policejní hlídku.Pokud jde o policejní auto, viděla sem jedno zaparkované u chodníku na konci ulice Hybernské.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *