Neděle od slova nedělat

a sobota jak by smet!

Ale práce je moc, zejména té řídící, a já například na dálku řídím rekonstrukci Vltavského bytu po panu profesorovi, což vypadá tak, že sem vytvořila itinerář spočívající ve 2. základních bodech:

1. Je potřeba udělat

2. Koupit se musí

a teď to pozoruju a diriguju z dálky:o)

Včera/předvčerem nás, resp. Pepína, navštívila jeho předchozí majitelka s manželem, a byly to fajn odpolední chvíle, myslím, že Pepíno ji poznal, chvíli se mazlil, ale pak si zas šel po svým:o). Je prima, když koupíte koně od normálního člověka, který dovede ocenit, že se má u vás jeho zvíře dobře a místo smsky ve stylu ” Omlouvám se tomu koni!” vám následně pošle smsku ” Jsem moc ráda, že sem toho koně prodala právě vám!”.

/files/misaspepinem1.jpg

/files/misaapepino2.jpg

Míši muž fotí ještě hůř´než já, radost ! :o)

Dnes/včera, odjel Filip se spolupracovníky hned ráno k Vltavě rekonstruovat, já tu zůstala sama se zvířaty, venku bylo sice větrno, ale krásně a tak to vypadalo na krásný a klidný den.

Dopoledne sem si pravda užila, pak sem nakrmila vnitřní zvířata a šla vyklidit ovcím prochcaný domeček. Sotva sem skončila, před branou se objevily ženy hrabalky a hrabaly v humanitární katastrofě 2 hodiny, když sem se na ně šla po hodině podívat, jestli ještě žijí, byly svlečené do spodního prádla, protože v tom igelitovém stanu je horko, ale stále hrabaly.

V půl 4té sem měla vyděláno 750,-Kč, zamkla sem katastrofu, udělala a vypila kafe a šla uklízet koním do boxů a domečku.

V průběhu dne vyklízím do přepravek světnici u kuchyně, protože kopncem týdne se začnou bourat dvě zdi…

V půl 5té sem vypustila ovce mezi topoly, přečetla poštu, vykouřila cigaretu a šla si dát 20, ovšem, sotva sem zavřela oko, pípla smska:

” Už sem z toho učení úplně hotová a potřebuju relax, tak bych přijela ke koním, co bys řekla přirozené komunikaci? J.”

Jana zítra písemně maturuje z ČJ, a tak sem vstala, oblíkla se a šla přirozeně komunikovat, napřed s koňmi, pak s Janou, pak jsme je napouštěli dehtem a repelenty a hnedle bylo půl 8mé. Jana pokračovala v nepřirozené komunikaci s Pepínem a já šla smažit řízky.

Jana odjíždí ve 1/4 na 10, já jdu honit ovce mezi topoly.

V půl 10té přijíždí Filip, večeříme a v půl 11té si jdu konečně užívat ne-děle:o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *