Exekutorům člověk neunikne!

Tedy některý člověk. Zatímco Vyhulená stále bydlí, já už málem nebydlím.

Včera sem mezi jiným vyndala z poštovní schránky ( poukázka s ASKA tam stále nebyla ) exekuční příkaz soudního exekutora z EU Prahy 6 JUDr. Jana Grosama. Jedná se o částku 1.000,- Kč za blokovou pokutu ze dne 30.9.2010 Městské Policie a náklady exekuce oprávněného ve výši 18.964,-Kč, a zní na jméno Filipa, který tedy zřejmě dostal nějaku pokutu kterou nezaplatil.

Zatímco kvůli Vyhulená sem musela asi 6x k soudu a pořád nic, v tomto případě rovnou exekuční příkaz, v jehož závěru se píše, že proti němu není opravný prostředek, už za 8 měsíců.

Nu což, je milé vidět, že aspoň někdy se pracuje briskně!

Hlavou mi ale vrtají dvě věci,  za prvé, z čeho setává ta pálka na nákladech řízení, když se vlastně žádné řízení neodehrálo, krom Exekučního příkazu, který obsahuje 4 odstavce po dvou větách a závěrečné poučení o tom, že už se s tím nedá nic dělat, a dále kopie listů vlastnictví dvou různých KÚ, kterými exekutor obstavil moje nemovitosti ( a na KÚ už jsou i zaplombované), přičemž do záhlaví je připsáno ” Nemovitosti v SJM* povinného” , což je zcela nepravdivý údaj, protože některé z nich jsou v mém výlučném vlastnictví, některé ve vlastnictví podílovém, protože žádné SJM nemáme, a nemáme ho ani zúžené, ani omezené, prostě jsme žádné SJM nikdy neměli a žádná z LV na KÚ takový údaj neobsahuje!

Divné ne? Kdyby tohle udělal “normální člověk” je to prostě podvod!

 

* společné jmění manželů

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *