Nejlepší dovolené bývají ty nečekané

protože když člověk nic nečeká, snadno to cokoliv překoná:o)

Tahle dovolená, nakonec nečekaná, byla sice letos naplánovaná první, ale ještě v sobotu ráno jsem vstávala přesvědčená, že nikam nejedu. Kolem poledne jsem pak názor změnila s tím, že se prostě pojedu jednou, možná dvakrát, vyspat.

Nakonec z toho byl  moc hezký skoro týden, viděla jsem spoustu zajímavých staveb, spoustu krásných plemenných koní, a stejně jako vloni jsem se přesvědčila, že na Jižní Moravě možná uměj víno, což nedokážu ocenit, ale restauratérské, hostinské a pohostinské služby tam mají stále ještě v plenkách, ne-li před porodem:o(, což je velká škoda, protože ” mít před sezónou” ještě 28. června, když jsou všude kolem rybníky a teplota vzduchu se pohybuje kolem 29 stupňů ve stínu, je vyslovená škoda!

Tohle je jeden z lepších případů, kdy všechno mají:o), oleje sice už jen na jeden salát, zato octa je v kuchyni v té umaštěné lahvi ještě dost:o))

/files/octovka.jpg

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *