Vzpoura strojů

Poruchy totiž mají jednodušší řešení!

Začal s tím Walda minulou středu, no možná, že už s tím začal dřív, ale já si to sváděla na ABS, aniž bych zapřemýšlela nad tím, že ABS by se nemělo takhle chovat při běžné jízdě na suché vozovce, a tak Walda přitvrdil a začal poskakovat při každém brždění v rychlosti nad 80 za hodinu.

Mám něco s brzdama, pomyslela sem si, to budou asi ty destičky, nebo obložení, nebo jak se ty věci jmenujou, a tak sem svou úvahu nahlásila doma a Filip pravil, že Waldu zvednou , čímž asi myslel, že se mu podívají na ty destičky.

Týž den večer se mi odfakoval ze soustruhu Skajp, a další večer mi soustruh hlásil při pokusu o otevření fotografie-jakékoliv, že se ta fotografie nejmenuje tak, jak jsem ji kdysi pojmenovala a mám ji zkusit hledat pod jiným názvem. Já ji ale nechtěla hledat, věděla sem kde je, jen sem se na ni prostě chtěla podívat!

Filip říkal, že je asi zaprasený a potřebuje vyčistit, ale já říkala, že to bude možná nějaký vir, nebo jak se ty věci jmenujou, a tak zkusil různé odvirovávací a záchranné programy, ale žádný vir se nenašel. Skajp pořád předstírá, že tam je, je otevřený a funguje. Nechce se nechat odinstalovat, prý až po zavření…, nejsem si jista, jestli mě zavřou, když ho rozmlátím!

Včera Filip zvedl Waldu, zjistil, že destičky jsou vpořádku, pro jistotu přitáhl kola a pro ještě větší jistotu Waldu dneska zavezl do neautorizovaného servisu, aby se podívali na brzy, tak se podívali, ale nic nenašli a řekli, že bude třeba se podívat na kotouče, a že sem asi musela do něčeho dost silně narazit nebo najet, jenže já vím úplně jistě, že se nic takového nestalo.

Dnes odpoledne se ze soustruhu v tichosti vytratilo i ICQ, tak sem nasedla do Waldy a vydala se k Vltavě, už neposkakuje při brždění nad 80, poskakuje při brždění do rychlosti 80.

Minulý týden jsme koupili nový elektrický sporák, protože v nové kuchyni už nemáme kam schovat plynovou bombu. V návodu naštěstí píšou, že ho nesmí obsluhovat děti a staří lidé :o))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *