Před přechodem, za přechodem, nikdo nesmí stát,……..

Netvrdím, že bych v této době dokázala složit zkoušky opravňující k řízení motorového vozidla, zejména pokud jde o jejich technickou část, co si ale pamazuju je, že několik metrů před přechodem a za ním, je zakázáno stát.

Kolik těch metrů to je si sice nepamatuju, ale vím jistě, že se nejedná o centimetry:o)

Naše ulice se v minulém týdnu  z nějakého důvodu stala dvousměrnou a to je zřejmě také důvod, proč se v ní objevil přechod pro chodce, auta by zde totiž nyní mohla projíždět v obou směrech, mohla by, kdyby byla silnice pro dvě auta vedle sebe dost široká, což není.

Jak vidno z fotografie, parkuju nyní v protisměru, navíc bych podle dopravího značení mohla parkovat několik centimetrů za přechodem, kdybych pak parkovala správně ve směru jízdy, mohla bych legálně parkovat několik centimetrů před přechodem.

K tomu všemu dále v části ulice přibylo značení ” částečné parkování na chodníku”, které začíná metr před, případně za mým parkovacím místem, další parkovací místo ubral přechod a před ním, případně za ním další metrová mezera před komerčně využitým parkovacím místem. Zkrátka a dobře v ulici, kde jsem se musela o jedno parkovací místo hádat několik měsíců, když mi bylo tvrzeno, že jich tam je málo, najednou ubyla místa nejméně 3.

/files/zebra.jpg

A před přechodem, za přechodem? no vůbec se nedivme, že jsou ti policajti totálně zpitomělí, když jim TSK vytváří takové situace :o)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *