Vánoce pro Lucinku – dobročinný bazar?

Většina z nás asi Lucinku aspoň trochu zná, nebo o ní přinejmenším víme, a posílat jí Anděly už tak nějak nestačí…

Nakonec, dnes se objevil na bloguje článek, který přišel mnohem později, než sem si myslela, že příjde, a nemyslím to nijak zle, bylo úplně jasné, že rodiče Lucinky dříve nebo později budou potřebovat nějakou pomoc.

Jenže, posílat někomu na účet peníze, to není pro každého, někdo to bnemá rád z toho někdo zase z úplně jiného důvodu, a proti žádnému z těch důvodů není možné cokoliv namítat.

A tak mě napadl dobročinný bazar, proti kterému bude jistě taky plno námitek, ale kdo je bude mít, nebo nebude chtít, prostě se nebude žádným způsobem angažovat.

A teď, jak by to asi tak mělo fungovat!

Představuju si to tak, že kdo bude chtít věnovat jakoukoliv věc ( například autoři své knížky s následně připsaným věnováním, autoři přebalů………, výrobci šperků své výrobky), prostě každý co ho napadne, že by o to mohl mít zájem někdo další, svou věc věnuje s nějakou vstupní cenou, která se stane cenou vyvolávací.

Nejvyšší dosažená cena k datu x určí nového majitele a získané peníze poputují na účet Lucince.

Možná budete mít nějaký lepší nápad, jak takový bazar zrealizovat, a pokud ano, sem s ním:o), podrobnosti společně jistě vypilujeme

Prozatím, kdo by měl zájem věnovat do aukce nějaký předmět, obrázek s vyvolávací cenou prosím pošlete na mou emailovou adresu nika111@volny.cz do předmětu : Lucinka.

Akce se samozřejmě nejvíc týká nás všech, kteří se tak nějak známe, nebo o své existence aľespoň nepochybujeme :o)

A já jdu přemýšlet jaký obrázek si pošlu já:o)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *