Hysterie a smrtelné křeče na Bloguje.cz

Jak jde čas, zdá se, že za ocucaný bombón nabízený za cenu rodinného balení bombónů neocucaných, nikdo není ochoten tolik zaplatit. KLoK zachraňuje co se dá, protože zřejmě jako jediný pochopil, v čem spočívá hodnota serveru. Když pročtete všechny jeho cenné rady a dojdete na konec titulní stránky, seznáte, že si můžete zřídit vlastní deníček na Bloguje.cz :o)Prakticky vystěhovaná, vracím se několikrát denně na stránku bloguje, brouzdám po známých i méně známých adresách, ve snaze zaznamenat, kam kdo vymigroval, případně, kdo se nebude stěhovat a raději se rozhodl vyhořet, někteří si nestačili všimnout, že se jim to už dávno stalo.

V mnoha případech zaznamenávám, že ono to blogování vlastně byla strašně obtížná, otravná, svazující a vyčerpávající činnost, takže vítají, že Kolbenka zavírá a oni mají padáka a můžou se začít věnovat všemu, čemu se věnovat chtěli, jenže nemohli, když museli denně na šichtu. Vyčerpaní až k smrti jsou vlastně i ti, kteří se ve fabrice zastavili maximálně jednou měsíčně na odborovou schůzi.

Jiní najednou zjistili, že se sem vlastně nehodí, a to i přesto, že se tady, krom toho stěhování, vůbec nic nezměnilo, protivní, drzí, neomalení a hloupí nejsou o nic protivnější, drzejší, neomalenější a hloupější než byli dřív, někteří virtuálně, někteří i reálně.

Vlastně je dobré se semtam přestěhovat, všechno se vyvětrá, uklidí, protřídí, nepotřebné se vyhodí, pravda ovšem je, že mnozí jedinci dokáží už nepotřebné vyhodit i bez stěhování, ale no co už:o)

Kus mého života odehrávající se na bloguje byl moc fajn, poznala jsem tu lidi, které  bohatě stačilo poznat virtuálně, tak i ty, které jsem opravdu nemusela poznat reálně, naštěstí taky ty, s kterými jsem prožila, prožívám a doufám budu nadále prožívat i život reálný, protože všichni znají mou adresu a vědí, že otevřeno je online:o)

Budha s vámi všemi :o) !

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *