Jak jste na tom se spamy?

Já tedy dost špatně!Hlavně na ně nejsem zvyklá a zejména připravená, zasírají nejen útroby bloku, ale hlavně mou poštu. Zatímco na původním blogu bych jich byla bývala napočítala desítky, a to i před tím, než jsme začali povinně vepisovat do okénka písmenka, tady jsem jich napočítala za posledních pár týdnů stovky, dnes vnoci dokonce 98 a za posledníhodinu dalších 15. Co budu dělat, jestli se dnešní stovka znásobí do zítřka deseti?

Netuším odkud se berou, netuším, kde jsem vidět, nikde se neprezentuju, ani na FB neannoncuju své příspěvky, přesto tu jsou, některé psané latinkou, většina azbukou, ale už jsem viděla i čínské znaky, taky znaky arabské, asi i to, co se píše zprava doleva, a tak místo co bych psala, četla, nebo počítala, mažu denně desítky nesmyslných mejlů, které mě vyzávají k ” moderování”, a následně stejný počet spamů na bloku.

Máte to taky? A co s tím budete dělat?

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *