Proč NEní AVOCODE na Damokles

Nemyslím, že bych byla lakotná, dokonce i docela ráda dám:-),

Rozhodně se ráda rozdělím. Určitě pak nepíšu pro sebe, to by nemělo smysl, sobě to mohu říct, nahlas nebo potichu a nemusím si to psát.

Možná by mi ani tak nevadil fakt, že můj nick a moje myšlenky někdo vezme a prezentuje je jinde, možná by mi ani tak nevadilo, že to pak všechno lítá někde po čert ví jakých serverech.

Rozhodně mi vadí, když si moje věci někdo bere bez dovolení. Taky moc vadí slovo “musíš”, je mnohem horší než “nesmíš”, nesmíš se dá ještě případně pochopit, ale “musíš”? proč? No a pak nemám ráda vydírání. Forma nátlaku ” buď dáš souhlas a nebo nebo Ti nevratně odeberu licenci” mi nejen nevyhovuje, tato forma mi prostě vadí a takovému způsobu jednání nebudu ustupovat.

Jasně, vím, jsem v tom sama, ostatním to asi nevadí a tak budou vydávat dál, budou dál ustupovat a ustupovat a ustupovat………….nakonec o tom asi je závislost.

Znám to, taky jsem závislá, na cigárech:-)))))

Mod.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u „Proč NEní AVOCODE na Damokles

  1. Nazdárek, Mod.Tak jsem konečně dorazila. Jo, omezení, zákazy, příkazy, drž hubu a krok, Ty jsi tady vykřikovala, že chceš zavřít noviny, tak jsem Ti pomoh´… Uf. Třikrát hurá, že tady omezení kladeš jen sama sobě. A můžeš psát články dlouhé jako Jeffovo Brno. A ještě Ti lidi napíšou, co oni na to… A že to není v "jakosvětě"? No a? :o) Trvá nám to – ale najdeme si to! :o) Díky, že píšeš!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *