Co Vy NATO?

Zkuste si představit situaci,kdy je Vám téměř 32 let, kdysi dávno jste se vyučili, nejméně 10 let pracujete, v mezidobí jste si doplichtili maturitu a celá léta bydlíte se svými rodiči.
Ovšem za celá léta jste nic neušetřili, těžko říct proč:-)

Takže je Vám 32 a pod tíhou různých okolností jste se rozhodli, případně jste byli dotlačeni zvýšit si kvalifikaci dalších večerním studiem ( třeba už jen kvůli tomu, abyste mohli ve svých zaměstnáních požadavat patřičné finanční ohodnocení).

A teď to přinde, tedy otázka:-)):
“Považujete za normální, za výše popsaných okolností, požadovat po rodičích ( nehovoříme o Trumpových), aby Vaše studium zaplatili ( protože oni za těch posledních 10 let asi šetřili víc) ?”

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Co Vy NATO?

  1. co já NATOje mi 32 let, jsem deset..no dobře 11 let zaměstnaný, vydělal jsem si na dům se zahradou a uživím dvě děti i manželku na mateřské, dělám dálkově studia, které si dělám ve volnu bez účasti zaměstnavatele, takže nechápu, že by někdo mohl chtít po rodičích zaplacení školy, taky nechápu, že nic neušetřil a už vůbec nechápu ty rodiče…:-) to jsou pěkní salámisti…( a teď se jim to vrací..)já bych ho hnal lýkovcem až do kyjeva..:-) nebo aspoň k uralu. ať se učí..

  2. Pokud ten požadavek byl míněn vážně tak mi normální nepříjde.<br>Je tristní že si ona bytost dosud nic neušetřila (věřím že si to alespoň pořádně užívala 🙂 ale ve 30-ti letech musí vědět že jede pro sebe a především za svoje …..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *