Kdo je Jeff?

No já to vím, je to ten co káže vodu a pije vínoKdo je Jeff už vím nejméně 2-3 týdny, vím to od chvíle, kdy mi po událostech s novinama napsal něco v tom smyslu jako ” A co teď bude dál? Nedovedu si představit Damokles bez A VO CO DE. Nakonec si ho nedovedu představit ani bez tebe.”
Tuhle větu už jsem slyšela, ovšem od jiného “muže” jen si nevzpomínám, zda se tehdy jmenoval Cesar nebo Starrman.

” No vem to čert”, pomyslela jsem si, i když mě pravda trochu zarazilo, že člověk, kterého znám velmi zblízka reálně, na mne najednou hovoří jako cizí Jeff.
V mezidobí mi pak Jeff ze svého domovského ICQ coby JeeBee kritizuje Pitrose( stále si nedáváme najevo, že víme o Jeffovi) aby mi posléze, opět jako Jeff v rozhovorech zakázal styk s viruální Paullou.

Poté mi opět tento muž mnoha tváří, který si svůj život bez AVOCODE nedovede představit, sdělil ve své diskusi, že jsem naštvaná, protože “mi vzali noviny a nikdo se mě nezastal”.

Hergot tak proč já ty noviny vlastně zavírala, proč jsem se rozhodovala mezi tím co mám ráda a nesmyslnými pravidly, která jsem se rozhodla neakceptovat? Proč když se z toho stejně nakonec vyrobí sračka?

Inu, jak dnes řekl Honza ” Na Damokles lubrikant neseženeš, protože některé skupiny vykoupily veškeré zásoby až do roku 2050.”

A co Vy, připadalo by normální a běžné, třeba Vám, kteří mě znáte osobně, kdybych se k Vám najednou někde ve virtuálnu prihovárala třeba jako Fifinka? Jeffinka? a Vy jste na to přišli. Co byste si o mně mysleli?

8 komentářů u „Kdo je Jeff?

  1. JindřichuJindřichu, dělat někomu scény, aniž " mě je vidět", to svede každý. Každý člověk, který bude chtít, muž či žena, Ti může každý den vyrobit pod desítkami nicků kdekoliv, nejlépe pak ve veřejně přístupném bogu ( že)nespočítaně diskreditujících scén a pak jiné nicky mohou případně ty desítky diskreditujících těch nicků blahořečit v jiných tiskovinách,nebo v jiných blozích, jak ti to natřely. PROMIŇ, nezajímavé. Co dobrého či zlého bylo mezi námi, bylo mezi námi a nikdy to nepatřilo do žádných cizích mejlů, na žádná cizí ICQ. Živý člověk X nebo Y, kterému jsem ublížila, ať za mnou příjde a řekne " Udělalas to a to a tím si mne diskreditovala, ublížilas mi a to konkrétně tím a tím". Tohle můžu, to beru, to chci, chci to slyšet, chci vědět co jsem komu udělala, kdy a čím a mám dost těch stupidních, prakticky 2 roky trvajících povídaček o tom, jaká jsem svině. A prosím Tě znovu, nekopíruj mé články bez mého souhlasu, kamkoliv.

  2. nebo chceš-li také Cesar, Starrman, Jeff, a dalšíjasně že ten článek není, Moniko, o moudrepandě.. . je o jedné velké a ztracené lásce, je o ještě větším omylu a je o nepochopitelné nenávisti, které dodnes nerozumím. Dnes už si ale nad tím hlavu nelámu, a ten pocit hlubokého smutku, který ve mně kdesi hluboko zůstal, snad vystřídají časem zase slunečné dny. Až přijdou, a budeš úplně pryč, bude-li to někdy vůbec, nevím zda z toho budu mít nějakou radost. Ale budu vědět, že minimálně jeden člověk, který – nevím proč – sám sebe nazval odpadkovým košem, se cítil někdy stejně jako já a možná že se ještě cítí. Bohužel, na rozdíl ode mne se nepodepsal. Možná mu rozumím: nechtěl k tomu cos napsala mlčet, ale zároveň tě nechtěl diskreditovat víc, než bylo nutné, třeba už jen proto, že tě svým způsobem má stále rád. Končím už: než rozškrabávat starý rány, je lepší mávnout nad minulostí rukou. Zapomeň prosím, že jsem vůbec někdy byl. A blaho přání k narozeninám? Děkuji, radši už nechci. Měj se.

  3. Ach jo,copak je ten článek o nějaké Pandě, natož moudré? Není. Je o tom, že člověk si samozřejmě má právo hrát si jak a kde chce, něnit si identity podle vlastních nálad, ale nemělo by se to nijak dotýkat lidí, které zná živé- v pořádku jistě je, pokud jim o své metamorfóze řekne, myslím těm živým:-)

  4. čtu tě Esteloa vůbec ti nerozumím. Jsem z toho tak trochu opravdu a fakt magor. :o))))Pokud tě zajímá, proč si vlastně měním nicky, pak to není proto, že bych odcházel znechucen a nebo chtěl ze sebe dělat "děsně tajného", ale protože se chci – třeba i touto formou – očistit od lidí – kteří mne něčím hodně zklamali. Tím neříkám, že jsem nemohl někoho zklamat já. Pokud se cítíš mezi zklamanými, je mi to líto a omlouvám se.

  5. ejhle, na tohle už sem reagovala, ale nedá mi to. Někdy se najdou prostě lidi, u kterých můžeš říkat co chceš, předkládat jakékoliv důkazy apod, a oni si z toho stejně udělají to co potřebují, aby tě co nejvíc poškodili. Shodou okolností se mi něco podobného stalo nedavno, s mojí kamarádkou. Vyměninili jsme si asi x esemesek, když jsem to prostě vzdala, když řeknete a a on tvrdí že jste řekla z tak to potom nemá vážně smysl. Jinak jeff je fakt magor, pokaždý když odchází, tak tvrdí jak je znechucen, a že už se tentokrát NIKDY nevrátí. Asi mu je to trapné, proto si vždycky změní jméno a dělá děsně tajného.

  6. ejhle, na tohle už sem reagovala, ale nedá mi to. Někdy se najdou prostě lidi, u kterých můžeš říkat co chceš, předkládat jakékoliv důkazy apod, a oni si z toho stejně udělají to co potřebují, aby tě co nejvíc poškodili. Shodou okolností se mi něco podobného stalo nedavno, s mojí kamarádkou. Vyměninili jsme si asi x esemesek, když jsem to prostě vzdala, když řeknete a a on tvrdí že jste řekla z tak to potom nemá vážně smysl. Jinak jeff je fakt magor, pokaždý když odchází, tak tvrdí jak je znechucen, a že už se tentokrát NIKDY nevrátí. Asi mu je to trapné, proto si vždycky změní jméno a dělá děsně tajného.

  7. NezastalDocela mě pobavilo to jak Jeff říká že se Tě nikdo nezastal. Je vidět že nečte moje noviny, asi na mě zanevřel, že sem dost netruchlila když naposledy odcházel. A taky mu asi nějak unikla ta stávka novin, vždyť to bylo jen jeden den, a skoro "žádný" rozruch to přece na D. nezpůsobilo.

  8. Drahá M. myslel bych si že jsi skot (a to nemyslím ty chlapíky v sukních 🙂 a případ pro Dr. Chocholouška 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *