Parazitování – tohle prostě číst musíte

Nyní již publikuji s laskavým souhlasem Daniela Dočekala, autora článku“Revoluce.cz – parazitování na cizí práci

Tomáš Kulhánek mi napsal, že “už dostal několik děkovných dopisů”. To v odpovědi na moje upozornění, že si nepřeji, aby moje články natahoval do svých rámců a opatřoval je umně vyvedeným záhlavím s vlastním logem a vydával je tak za svoje. Dokonce se mi “omluvil za škodu způsobenou zvýšením čtenosti mých článků”. Takovéhle parazity opravdu miluju. A místo aby sklapli a respektovali práva autora, tak mají plnou hubu keců. Nevadí, pošlu jim fakturu na 56 000Kč. To bude tak zhruba odpovídat míře parazitismu. ”
autor: Daniel Dočekal
http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2012411

Je k tomu co dodat? Bohužel ne.

Příspěvek byl publikován v rubrice Damokles a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Parazitování – tohle prostě číst musíte

  1. No je to docela srandovní článek. Dočekal totiž platí za největšího parazita na českém internetu. Navíc jeho pooh.cz je plný kradeného obsahu – dočekal se totiž neobtěžoval zeptat autorů kreslených vtipů, pohlednic atd… prostě si je do svého webu “vypůjčil” bez souhlasu kohokoli. Také je zajímavé si počíst kompost.cz. Damokla neznám a ani mě nezajímá – propagováním Dočekala si ale moc nepomůžeš – ten je dostatečně profláklý. V jiných článcích se rozčiluješ že ti lidé kradou články a pak propaguješ největšího zloděje – dobrá volba :o)))

  2. a neni vlastně pepino a Tomas multák? ten proti kterým tak bojuje? Taky by mě zajímalo, jak vlastně vypadá, má tam sice několik fotek, ale na každé je uplně jiný člověk, teda se mi zdá

  3. pepino je osoba veskrze virtuální, schizoidní majitel si vyrobil dvě postavy-jedna je hodná, druhá zlá-ta zlá je pepino, ten sežere kozu a tomas zůstane celý. Obzvláště dobře se dají identifikovat podle pravopisných chyb-dělají naprosto stejné:-))

  4. No jistě, "dělám to jen pro vás, o nic nepřijdete, tak držte hubu a krok". Co je pravdy na tom, že se pepino jmenuje Tomáš? :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *