Tísíc let stejně blbá:-)))

Předpředvčerem, jak byl takový opravdu ten horký den,vezl můj muž odpoledne známého do Ústí ( myslím Ústí n/L) a že se tam jako staví v Makru, že už dlouho nebyl v Makru, no já sice taky dlouho nebyla v Makru, ale nějak mi to nechybí, protože v Makru kupuju jen nemleté kafe.
Vrátil se kolem 2 ráno,což probudilo nejen mne, ale i všechny pesy a ty se radovaly a radovaly……asi tak do 3.
Znovu jsem se probudila kolem 9té…” Koupil jsem ti ventilátůrek k počítačí, zapíná se do US portu, vem si ho do Prahy, ať ti tam není horko…..”.
“Jéééééééé ten je krásný, průsvitný a roztomilý:-))). ” radovala jsem se , je opravdu roztomilý, malinký, oranžový a má gumové lopatičky:-), tolik radosti za 299 včetně DPH:-))).
” Ten je hodnej “, pomyslela jsem si ” furt mu něco vytýkám a on je tak hodnej a pořád myslí na to, aby mi udělal radost”, normálně jsem se zastyděla a zapomněla na to noční hodinové poštěkávání.

Kolem desátí jsem vyšla před barák a koukám, na stole na verandě stojí obrovská polovybalená krabice- jak polovina pračky, plná nevzhledných věcí, kterým nerozumím. ” Co je to?” ptám se.
” Koupil jsem si do pokoje nahoru klimatizaci a NAVÍC je s tepelným čerpadlem, takže v případě potřeby i topí!!” ( má v pokoji přímotop velikosti prasete…..), ” no a byla o 50% slevněná, takže stála jen 5.999,-!!!”.

No, nevím proč jsem už tolik let furt stejně blbá………, i když, co si stěžuju, v pondělí jsem dostala motyku na dlouhé násadě, abych se nemusela ohýbat.

Včera večer jsem přijela domů a nainstalovala si tu roztomilou oranžovou věc, aby mi jako nebylo horko………, horko mi je a navíc mi to každé 3 minuty restartuje comp:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Tísíc let stejně blbá:-)))

  1. milá Estelkomoudrapanda je jen jedna jako je jen jedna Estela :o))) zkus si zapsat pandu do vyhledávače a přesvědč se o tom :o))))

  2. jo jo, to známmůj brácha – rybář – se zase takhle ptá své ženy (zaryté "nerybářky") jestli nechce k narozkám nebo pod stromeček ty "úžasné šestiložiskové navijáky s bojovou brzdou". Ptá se tak proto, že jednou mu tenhle trik vyšel s pruty, s kterými chytá dodnes :o))))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *