První krok jsme zvládli,

tedy, “umřít společně” 🙂
Otázka je, zda zvládneme i ty kroky následující, tedy nevracet se k Damoklu, natož na Damokla.
Pitros v tom má celkem jasno, považuje to za definitivní záležitost.
Já v tom mám jasno na 99% a až jich bude 100, pak to bude jasné, třeba jako s těma novinama:-)

Pak jsou ještě další a další a další kroky:-))),no uvidíme:-)))))))

10 komentářů u „První krok jsme zvládli,

  1. Já se na ty vaše hrobečky radši ani nedívám, a vůbec si nějak nepřipouštím že tam nejste. Taky si myslím že to není co bývalo, už mě to taky nebere.

  2. No, já tedy nevím jak ostatní, ale zas tak tragicky bych to neprožíval. Přijde mi, že na Damokl chodím zkouknout rozhovor, jestli nějaké pako zase neprodává koně, či v bazaru není jiný živočich a jdu pryč. Už to není co to bývalo, podnikání je o bonusech ne schopnostech a co z toho… Nevím, jestli někoho Damo peklo pohltí, pak to budou admini… Ostatně statistiky věrných uživatelů by mě docela zajímaly…

  3. 🙂Tak at vam to odpoutani se od virtuality vyjde i vydrzi a v realite je vse jak ma byt.No a my ostatni propadneme Damo peklu 🙂

  4. MAKEčlověk zneklidňuje jen sám sebe, pochybuju, že by moje nepřítomnost někomu mohla přinést klid, pokud si neuděláte pořádek sami v sobě, klid nikdy mít nebudete:)

  5. no…malinko jsem vám zkazila odchod – včera jsem si užívala jednodenní dovolené a byla v zoo (hodinu jsem seděla u malého tygříka a stejně dlouho jsem vydržela pozorovat surikaty), na damu jsem byla jen přes wap a tam se mi rozhovor s někým neukáže (to je úroveň teda…). Takže článku na rozloučenou jsem si všimla až dnes po obědě (po snídani, spala jsem dlouho 🙂 ), hned ho otiskla – ale to už o vašem odchodu psala bluesense i Laftan…Takže to nemělo kýžený efekt…:-)

  6. Divam se na Tvuj hrob a mam stejny pocit, jako tenkrat … ne, je trochu silnejsi … ale to nic, to prejde 🙂 Jako vsechno.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *