“Kdo má psa, hůl si vždycky najde”

aneb, zpráva pro všechny nepřátelé pracujícího lidu:-)

Tenhle “článek” vznikl v souvislosti s předchozím článkem o odchodu z e hry Damokles a příspěvkem, koho to si řekneme později:-), že ” to ti to trvalo, konečně bude na Damo klid “.
Takže zpráva pro všechny nepřátele pracujícího lidu je:

“Vážení, všude, kamkoliv za mnou polezete, ať už v reálu, nebo virtuálu, Vás prostě budu zneklidňovat, musíte se s tím buď smířit a nebo prostě lozit jinam!”
” V reálném světě nikoho svým bytím neobtěžuju, jsme-li v jedné místnosti, nemusí o mně vlastně vědět nikdo, kdo nechce.
Ve světě virtuálním nelezu nikomu na ICQ, do blogů, mejlů, účtů, hospod a to ani na Damoklu, ani jinde.
Nemáte-li mne rádi, dejte mi pokoj a najdete snad svůj klid:-)”

4 komentáře u „“Kdo má psa, hůl si vždycky najde”

  1. Když chce mít od tebe pokoj, tak co sem leze????? Spíš bys potřebovala ty pokoj od těhle debílků

  2. cat,kdybys mi dal pokoj Ty, tak to bych teda byla zatraceně namíchnutá! Od Tebe rozhodně žádný pokoj nechci!!! A a moje nemovitosti raději vynech, nebo naserem ještě víc lidí:-)))))))))

  3. jo pokoj, to by se ti líbiloMo. to by se Ti líbilo… Když by Ti každý z nás dal pokoj, tak jednak by si byla poměrně nemovitostmi zabezpečená… ale jen si představ těch klíčů a každá ta místnost bude jinde… A běda, když je nebudeš udržovat!!! Třeba mě by ten pokoj rozhodně chyběl (moje malé tělo vyžaduje velký počet metrů čtverečních :o))), takže udělám ze sebe veřejného sobce a POKOJ TI NEDÁM ! :o))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *