Nádherné teplíčko:-)

Tak dnes konečně opět nastalo počasí moje milované:-)Jak je o mně zajisté všeobecně známo, jsem studenokrevné, teplomilné zvíře a mohu-li se vyhřívat v plném slunci, jsem ve svém živlu.
Mám ráda teplo, ovšem když je tak nějak do těch 30ti stupnů, do bazénu moc nelezu, protože bych tam nepříjemně vychladla, ale dnes, dnes jsem tam byla už 3x.
Pravda je, že by mohlo trochu foukat, horký vzduch je moc stojatý a to mě dráždí ke kašli, prostě mi tu chybí takové to kanárské klima:-)))

Zlato dneska už také párkrát z bazénu vylezlo, aby se mohlo osušit v mé posteli, na mé pohovce nebo křesle venku. Ostatní blondýny poléhávají v mém přízemním pokoji, tedy je chládek, silné zdi sem horko nepustí, no a kdyby bylo nejhůř, nastěhujeme se k Filipovi, klimatizace už je plně funkční:-))

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Nádherné teplíčko:-)

  1. Já taky miluju teplo!!! A moc, a bazen, vodu, a opalovačku. Tentokrát to ale bylo i na mě moc, v pátek už sem ležela ve stínu, a můj drahý s mládětem měli úpal :o(

  2. Nechápu, jak Ti všichni můžeme říkat nějakou derivací na Modonu či Moniku, když jediné přípustné oslovení je Čert nebo Pekelnice… V tomhle šíleném počasí si libovat nemůže nikdo lidský s takovým, skoro až poetickým jménem 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *