Jednou v roce zasahuje policie bezprostředně

aneb CzekTech 2005Z důvodu dnes podaných trestních oznámení majitelů okolních pozemků, polidie zasahuje proti účastníkům techno párty.
To je tedy oficiální sdělení.
Vloni, předtím, letos, nepodařilo se mi pochopit proč.
Škoda mluvit, takže nezvbývá než opakovat to, co jsem psala vloni.
Jedná-li se o techno akci například na Roudnickém letišti, je běžné, že se uzavře příjezdová cesta do města, že je pozemek poničen a plný odpadků, že se zvuky techna linou až sem do 5 km vzdálené vsi. “Tuc, tuc, tuc…” dva nebo 3 dny. Nevadí.
Různé párty Neofašistů, nevadí.

Co vadí? Zásadně CzechTek.
Proč? Nevím. neřekl nám to Špidla, Gross, snad nám to vysvětlí Paroubek.

Nicméně, pokud se chcete dočkat po svém podaném trestním oznámení nějaké akce, musíte jej podat proti CzechTek.

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

11 komentářů u „Jednou v roce zasahuje policie bezprostředně

  1. mládež je přece nebezpečná!! jen si vzpomeňte, co mladí způsobili v roce 1989. co kdyby je napadlo zase udělat nějakou revoluci? tož je zmlátíme preventivně, no né?

  2. Pablbek psal něco v tom smyslu, že je tomu třeba zabránit, protože se jedná o schizofrení teroristické agresory, a kdoví co ještě. Docela mě pobavil, kdysi jsem taky jezdila na house-párty, a můžu říct, že ač tam většina osazenstva jela v tvrdých či lehkých drogách, o žádném násilí nemohla být řeč. Lidi se chtějí prostě bavit, tančit a poslouchat hudbu. Ale to už se dneska asi nesmí, tedy u nás. Příjde mi to jako pěkná ostuda, hlavně pro ty, co se k nám sjeli z okolních zemí. Dovedete si představit, že by v Německu na LoveParade napochodovali policajti, a začali tam bušit do lidí???

  3. Tady se zabraňovalo dřív než se něco vůbec stalo, prostě se Paroubek rozhodl, že CzechTek nebude i kdyby na chleba nebylo a tak nebyl.

  4. Pravda?No pravda asi je, že když si pozvu na svůj 3 tisícový pozemek 2 tisíce lidí, oni někudy příjdou a doufám, že jim v tom nebude policie bránit, taky doufám, že mi sem nevjedou auty a nebudou mi zalívat zahradu a pokud bude hlučno, jistě si budou lidi stěžovat a bude to řešit přestupková komise dá mi pokutu, třeba.

  5. No, clanek je sice dobre napsany, ale oponujici diskuzni prispevky jsou taky dobry, takze co, bylo to tak nebo jinak? …ja myslim, ze ta pravda bude asi nekde uprostred … 🙂

  6. Taky zrovna tenhle druh hudby nemusímAle čeho je moc, toho je příliš… Nerozumím, proč ve státě, který se řadí, mezi státy "svobodné", se zasahuje s tak razantní silou proti někomu, kdo se chce pouze bavit, má na pronájem místa, kde se akce má konat smlouvu, dle mého dojmu byla i ohlášena (protože jak by jinak mohla naše chytrá media informovat), neohrožuje nikoho ani politicky ani ekonomicky… Nebo jsem něco přehlédl a na akce kde se má shromáždit více (vesměs mladých) lidí je už třeba zase povolení shora???

  7. Je to k posránánía soudruzi se opět "vytáhli" stovka zraněných, totálně nesmyslná polcejní akce. Jak sem stará, fakt nechápu!Taky nejsem příznivcem techna a tohle nemusím, ale pro spoustu lidí je tohle životní styl, stejně jako třeba jízda na motorkách a podobně. V posledních pár letech se kriminalizuje opět všechno co jakoby zavání "západem", pomalu a plíživě. No a policie? Opět přesvědčila, že se hodí pouze k třískání lidí a udělování pokut, MP pak k nasazování botiček. K vraždám raději moc nechoděj ( viz Stodolovi).No a soudruh Pablbek je na dovče, mezi tím se to všechno nějak vystříbří a pak se Blban buď odvolá nebo pochválí!

  8. Zásah policie se mi brutálně nelíbí. Oficiální informace jsou poněkud jiné. Začalo to "neoprávněným vstupem na pozemek", organizátoři ukázali notářsky ověřenou smlouvu. Příjezdová cesta k louce je údajně soukromá… Ve skutečnosti je veřejná… Sám nejsem příznivec akcí typu Czech Tek, ale to kruci neznamená, že na ně nasadíme 1000 těžkooděnců, když je více méně všechno v pořádku… Touhle logikou nás za chvíli zastřelí, že jedeme na dálnici 135 km/h… a vraha pustí… Jsme z.ur.ený policejní stát a Chorche s STBáckou knížkou v tom jen pokračuje. Pardon za ten výraz, ale nic slušnějšího mě nenapadá… Proč v době, kdy nikdo neví, jestli bude na další kilometr dálnice si policisté kupují NOVÁ auta na převoz papalášů… A myslíte že Škodu Superb, která je na to přímo určena. Ani omylem. Poslední Audi a poslední BMW. Co jsem tak potkal na silnici, výbavu by mohl závidět leckterý milionář… A cena? No, zanedbatelných 130 milionů… to při cenách luxusně vybaveného Superbu je něco přes 150 aut, počítám, že by dostali slevu za objem a reprezentaci, takže klidně by z toho těch aut bylo 200.

  9. Zásah policie se mi brutálně nelíbí. Oficiální informace jsou poněkud jiné. Začalo to "neoprávněným vstupem na pozemek", organizátoři ukázali notářsky ověřenou smlouvu. Příjezdová cesta k louce je údajně soukromá… Ve skutečnosti je veřejná… Sám nejsem příznivec akcí typu Czech Tek, ale to kruci neznamená, že na ně nasadíme 1000 těžkooděnců, když je více méně všechno v pořádku… Touhle logikou nás za chvíli zastřelí, že jedeme na dálnici 135 km/h… a vraha pustí… Jsme z.ur.ený policejní stát a Chorche s STBáckou knížkou v tom jen pokračuje. Pardon za ten výraz, ale nic slušnějšího mě nenapadá… Proč v době, kdy nikdo neví, jestli bude na další kilometr dálnice si policisté kupují NOVÁ auta na převoz papalášů… A myslíte že Škodu Superb, která je na to přímo určena. Ani omylem. Poslední Audi a poslední BMW. Co jsem tak potkal na silnici, výbavu by mohl závidět leckterý milionář… A cena? No, 320 milionů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *