SPÁNEK s.r.o.

aneb, ani to v čem jsem vždycky vynikala, už mi nejde.Mnoho desítek let jsem říkala ” Založím si firmu SPÁNEK s.r.o., spát je to jediné, co umím pořádně a tak budu brzy milionář!”.
Celý svůj život jsem byla vyloženě spací, spát jsem dokázala i 20 hodin denně, dokonce byly kdysi i dny které jsem prospala třeba 3 v kuse, tedy krom nutného napití a vyloučení tekutin:-).
Bývalo úplně lhostejné, jestli jsem šla spát ve 12 vnoci, nebo ve 3 ráno, pak jsem prostě spala a spala, pokud mě něco probudilo, uvařila jsem si kafe, vypila ho a spala dál.

Nevím přesně, kdy nastaly zásadní spací problémy, buď to bylo s tomíkem přes jeho pesy ( Jud i Máca chodí ráno na procházku úplně nejraději tak v 5 ), protože, když u mne přespávají, většinou je to před nějakými závody a tak já, protože on je pak celý den na nohách, vstanu první, pustím vodu do vany, udělám kafe-to postavím na okraj vany a jdeme s Jud a Mácou na procházku ( ony totiž ty potfory nějak tuší, že si mají vzbudit mě). No a pak je zmatek a když vypadnou, usínám už těžko.

Možná za to může Zlato a jeho ranní snídání, vlastně všeobecné snídání, protože mléko a piškoty už vyžaduje nejen Zlato, ale v poslední době i Gerinka a Tina. Madla chce jen piškoty.
V prvních Zlatěcích měsících se nejdřív čůralo,pak snídalo, v poslední době se nejprve snídá a teprve pak jdou všechny 4 courat. Tak na hodinku.
Courání znamená otevřený barák v 6 ráno a při otevřeném baráku v 6 ráno se mi usíná blbě a tak si uvařím kafíčko, pustím soustruh a zjišťuji kdo kde koho zas zmlátil, to mě samozřejmě rozčílí a většinou je na několik hodin po spánku.

Pak začnou chodit SMSky. Většina mých známých ví, že se mi ráno nemá volat a tak mi posílají SMSky typu ” Už ti můžu zavolat m.?”, nebo ” Ještě spinkáš?”.

NE UŽ SAKRA NESPINKÁM a jak to tak vypadá, už ani nikdy spinkat nebudu:-((((

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u „SPÁNEK s.r.o.

  1. Opravdu poetické. Zas na druhou stranu Mo, můžeš být svým pesám vděčná. Prospaný den znamená ztracený den. A to je přeci škoda, na to budeme mít fůru času, až nastane den D. Až se reálná stránka uživatele, kde místo nicku je jméno a příjmení, přepíše neradostným náhrobkem a na naše telefonní číslo přibude hláška "dovolali jste se do schránky" /mimochodem to byla geniální reklamní kampaň Besipu :o) Jako lituju dnů, kdy tak nějak vstaneme kolem poledne, pak drahá polovina pustí svou oblíbenou televizi a venku je natolik ošklivo, že to člověka nemotivuje jít dělat něco jiného, tak i dnů, které by člověk musel celé prospat :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *