Dokud nás smrt nerozdělí?:-(

” Preju ti krasne slunecne rano , jedu na koupaliste. Jiri.”
Tak takové a podobné a taky jiné SMSky mi začaly chodit asi před 14ti dny.
” Dal jsem taťkovi Tvoje telefonní číslo, něco od Tebe asi potřebuje….”, sdělil mi zhruba před těmi 14 ti dny syn.
“Hmmm, no to má radost.” odvětila jsem, ale nic víc, taťka je osoba chráněná v souvislosti se synem a tak jsem to víc nekomentovala.

S “taťkou” jsme rozvedení 20 let, s Adamem žijeme 20 let v Praze, za těch 20 let jsem se s “taťkou” viděla snad 10x, no možná 15x, určitě tak 6x jsem s ním hovořila, vlastně 9x, protože 3x v posledních 2 týdnech.
Aniž bych chtěla na “taťku” jakkoliv nasazovat to 6x by bylo bohatě stačilo, bohužel nic netrvá, zdá se, věčně.

Nemluvila bych pravdu, kdybych tvrdila, že si “taťka” mou existenci uvědomil po 24 či 22 letech, uvědomoval si ji patrně stále, což mi dal ve všech 15ti případech najevo, ovšem 15x za 20 let, to se dalo vydržet.
V posledních pár týdnech se “taťka” buď definitivně zbláznil, nebo si konečně uvědomil co ztratil:-)), nebo potřebuje očistec, zkrátka a dobře, zdá se, že se rozhodl, že zbytek svého života stráví prostě semnou a to bez ohledu na mého současného manžela, či milion jiných, okolností:-).
“Taťka” několikrát týdně telefonuje a několikrát denně posílá SMSky, na které nikdy neodpovídám, v kterých mi oznamuje co dělá, co bude dělat, případně, že jeho mamince je po mně smutno.

Občas se to stane, že některý člověk dojde k přesvědčení, že když on miluje Vás, Vy samozřejmě musíte milovat jeho a když tuhle “samozřejmou” věc neděláte, je to špatně, Vy jste špatní, ublížili jste, pošlapali, znemožnili, jste hnusní, stále stejné bestie.

Občas se to stane, ale, že i po 20ti letech…………?!

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Dokud nás smrt nerozdělí?:-(

  1. Tak to v tom bude určitě ten barák :o))) No, doufám, že zrovna ten mě nečeká a budu mít dost rozum žít nějak normálně ;o)

  2. Kolik?No takových pětapade?Co Tě čeká cat, ten ANKA?:-)))))No Adamoma Adéla to komentovala slovy " Asi si uvědomil, že tu rozpadlou barabiznu ( do které mimochodem za posledních 18 let co ji už rozpadlou koupil, nevrazil ani korunu, natož hodinu práce) mu žádná jiná ženská dohromady nedá."

  3. koukám, že příspěvek stylistikou a gramatikou zrovna neoplývá… takže než mi dáte 4 "ze slohu", tak jen na obranu mi dovolte podotknout, že jsem si toho taky všiml… ale poněkud pozdě, až když bylo stisknuto nekouzelné a ošklivé tlačítko Odeslat.

  4. Zvláštní. Nevím, tedy, kolik taťkovi je, ale říká se, že chlapům mezi 45-55 trochu rupne v kouli. Někdo si uvědomí stáří a zcela nesmyslně se snaží omladit po boku vnadné 20tky (že, Anko) ve snaze dělat, že je pořád mladík, jiný si vzpomene, jak to bylo dřív dobré a proč to teď vlastně není.. Nechápu to, ale je dosti pravděpodobné, že mě to taky čeká. Tedy za předpokladu, že se toho dožiju 😉 To v dnešním světě nikdo nikdy neví. Zvlášť, když novináři předají tajné službě o hrozbě teroristického útoku pro ČR a odpovědí jim je: "získané informace máme povědšinou také, ale v kontextu, do které byly zasazeny mají mnohem větší vypovídající hodnotu"… znamená to tedy, že naše neviditelná ochranná ruka informace pouze sbírá a neumí je vyhodnocovat? Není pak tedy k ničemu??

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *