Tak a parkovat taky neumím

Dnes kolem půl šesté jsem parkovala na Bohdalci( pro neznalé na B.) u Kauflandu ( K).
Přesto, že jsem v posledních chvílích držela telefon v ruce a přitom jsem navíc telefonovala, parkovalo se mi dobře, místo vedleboudy s košíky bylo totiž široké na 1.5 auta, ale já nebyla rozmařilá, vážně ne a tak jsem se disciplinovaně zařadila do správé vzdálenosti od vozidla zaparkovaného po mé pravé straně.

Po návratu z obchodu koukám, v mezeře vlevo ( té na půl auta) stojí Uno, no nic, nedbala jsem, přendala jsem věci do kufru, opatrně otevřela své levé dveře a nasoukala se do auta,
a snědla si nanuk.
Tedy skoro snědla, vyrušila mě pecka do levých předních dveří, stáhla jsem tedy okýnko a nechápavě si prohlížela,
hrocha.
Anijsem se nestačila nadechnou a hroch děl ” No jo, se nedívej, tu čekám až odjedeš,a bych vylezl.”
“Nauč se parkovat, na pravé straně máš 4 metry místa.”
“K a ž d ý chce zaparkovat!”
“E?” udělala jsem asi pro začátek
” A že jste se tam pane do té 4 metrové mezery tedy nepostavil?!” abyste pochopili, já mu vykala, protože jsme jsem ho neznala,
” Navíc, jak víte, jaká kde byla mezera, když jsem přijela já?”
” Budete se divit, ale já tak zaparkovala ne proto, že jsem idiot, ale proto, že TADY bylo místo.”
“Navíc, nemůžete parkovat v místě, kde neotevřete dveře natolik, aby mohl vystoupit slon.” hroch se mi v té chvíli zdál příliš brutální.

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Tak a parkovat taky neumím

  1. No,měla jsem ten nanuk a když se ozvala ta rána, málem jsem spolkla tu špejli, udělala jsem si "ááá" a pak už jsme vedli ten dialóg:-)

  2. HrochAha, nepochopil jsem, že Ti vyčinil díru do dveří. V tom případě beru zpět. Asi bych se nejenom rozčiloval, ale možná bych i učinil pokus svléknoutz ho z té silné kůže.

  3. Každý hroch má tlustou:-)Se nerozčiluju, ty levé přední dveře jsou stejně tak podrápané od Zlata, že jedna díra v nich se tam úplně klidně ztratí:-))))

  4. HrochMěla jsi hrocha nechat domluvit. Potřeboval Ti nejspíš vysvětlit, že musí vystoupit, protože potřebuje auto vytlačit, neboť mu přestala jít zpátečka. Jinak by si přeparkoval do toho čtyřmetrového prostoru sám, ne?Holt srážka s blbcem je vždycky nepříjemná, blbý hroch má navíc tlustou kůži. Jean Paul De.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *