Konec okurkové sezóny

byla vůbec nějaká?
Prázdniny dnes končí a s nimi i okurková sezóna, zase se jako začnou dít vážné věci, čas špásování pro tento rok skončil.

Děti si užily spoustu volného času a málo slunce,
politici, novináři a vlbec všechny osoby veřejně činné si letos na nedostatek okurek stěžovat.

Utekl nám Krejčíř, zvládli jsme CzechTek, odešel nám ministr Dostál a Trautenberg, přišel naopak Slávek Jandák, bouchalo to v Londýně, spadlo několik dopravních letadel, utekla i Krejčířová, na úřadu vlády je běžné si říkat o pěti milionové úplatky ( to muselo být překvápko, že to někdo natočil:-)))), miliardář Krejčíř je “zřejmě tak hloupý”, že stěhuje několikamilionový majetek v jakémsi kamionu jedoucím kamsi……

Okurek plná plantáž, nikdo si na nedostatek nemusel stěžovat.
Mnohem víc okurek pro novináře a politiky, než slunce pro děti.
Jaký režim, takové počasí.

No a tak jsem Vám pro radost změnila vzhled AVOCODE, zdá se mi příjemnější a navíc,
” blond, jsem blond:-))) ”
a Vy děti nezapomeňte, že jdete ráno do skoly:-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Modona online a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

5 komentářů u „Konec okurkové sezóny

  1. Katchmně se tam motá taky vpravo, ale nechápu proč, prý z FF to nedělá, už jsem pověřila Honzu, aby se na to podíval, mám dojem, že včera to nedělalo. h1 moc zdravím, moc:-)))

  2. jééé,koukám, nový vzhled:-) krásnej, jen mám pocit, že se mi ta blonďatá paní občas motá přes konce řádků – ale možná mám jen blbý rozlišení:-)Jinak Tě pozdravuje h1girl, která se dnes objevila online, se svým novým objevem si už řekli I love You a během září by se měla objevit v ČR 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *