Iluzionista Krejčíř?

Pravda, ani David Kaperfild by se nemusel stydět:-)
A nebo je naše policie vhodhá opravdu jen na silové akce typu CzechTek.
Radovana Krejčíře se nám pokoušejí stíhat mnoho let, tolik let, že si stíhaný Krejčíř zatím stihl nashromáždit z milionového miliardový majetek.
Pak se policie rozhodla, že už stačilo a vyrazila do akce, kterou ministr Bubla následně popsal jako ” exkurzi v luxusní vile”.
No, že policisté nevěděli, kde mají oči nechat, to bych možná pochopila, žraloka v akváriu člověk hned tak neuvidí, ale jak milý Radovánek zmizel beze stopy a auta z Černošic, to moc nechápu.

No nic, řekla si vrchnost, zmizel nám Krejčíř, vzneseme obvinění proti Krejčířové a jaké? no přeci, že prala!
A jak si vrchnost řekla, tak udělala, obvinila Krejčířovou a nechala ji odjet na dovču i s chlapečkem.

“Tristní, ale nevadí, nemáme lidi, zadržíme aspoň kamiony s mamonem, máme co ukázat těm lidem ve zprávách!”

A hle, uplynulo 14 dní od chvíle, co policie ztratila paní Krejčířovou a máme tu další pecku,
Krejčíř, Krejčířová i (jediné neobviněné) Krejčířátko, se sluní na Seyschelech, ovšem ne jen tak, abyste si nemysleli, sluní se tam všichni se svými Seyschelskými pasy, protože jsou všichni tři tamními občany.

Co k tomu dodat? Snad jen
” Pane Krejčíři, gratuluju, vydrbal jste s nima dobře, přeju Vám to:-)!”

A, myslím to úpřimně:-)))

Příspěvek byl publikován v rubrice Žhavé téma a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Iluzionista Krejčíř?

  1. Tak teda toho jsem se dočkala… že se bude brát do… ruky, oka… mé rodné jméno i tady… Jako by nestačilo, že nás nechtějí pouštět přes hranice (nakonec zatím teda vždycky pustili…). To katchaba-myslím, že nedostaneš nic, mám to ozkoušené :o)) Takový hezký, neprofláklý jméno to bylo… pak přišel ten z televize Tomáš a teď tohle… asi se brzo vdám!!! :o)))

  2. Tak teda toho jsem se dočkala… že se bude brát do… ruky, oka… mé rodné jméno i tady… Jako by nestačilo, že nás nechtějí pouštět přes hranice (nakonec zatím teda vždycky pustili…). To katchaba-myslím, že nedostaneš nic, mám to ozkoušené :o)) Takový hezký, neprofláklý jméno to bylo… pak přišel ten z televize Tomáš a teď tohle… asi se brzo vdám!!! :o)))

  3. Vydrbal? 🙂 Předem naplánovaná akce v případě "problémů". Vždyť je to přece tak prosté a u nás tak běžné. Má dost peněz na to, aby "v klidu" odjel. No, a ty kecy kolem, to je jen omáčka pro obyčejný lid. Teď bude v klidu žít s rodinkou v luxusu. Ovšem každá mince má dvě strany. Na druhé straně žít s pocitem, že jednou ze mne může být i betonová podpěra mostu Seychellské dálnice, to není zrovna nejlepší vize … :-)PS: Jen mi není jasné, jak se vyrovná s pocitem, že tady musel zanechat svou malou, skromně zařízenou, chaloupku. To asi obrečí, chudák :-)))

  4. Vydrbal s nima rozhodně dobře, už kvůli tomu, že Seychely nevydávají své občany cizím zemím. A jak se stát občanem? No, stačí zaplatit 25 tisíc dolarů… a jak postavit nemovitosti? Jednoduše, stačí složit na vládní úřad peníze a slíbit, že je proinvestuju v místě. A pak je můžu opravdu investovat. Už si nepamatuju tu sumu, ale nic horentního, na naše pár milionů. Takže Křejčíř může udělat Pá pá Bublo… Ale nevím, jestli bych s ním měnil. Nemožnost opustit tyto ostrovy… Stále stejné klima, 80% vlhkost a počasí – vedro a vlhko, šílené vedro a vlhko, nebo déšť… no, fuj.

  5. 🙂když se nechám přejmenovat na Krejčířovou, dostanu od někoho taky takovej malej, skromně zařízenej baráček? 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *