Je libo Urinal nebo Prostenal?

Rozpadáme se, či co?Tak mám v poslední době pocit, že český národ dělá jrn dvě věci,
telefonuje
a
rozpadá se.
Abych pravdu řekla, vůbec netuším, jaké tarify mám nastaveny u svých operátorů a asi by mi to být jedno nemělo, ba co dím, jsem úplně neklidná, že nevím, kolikátou mám zdarma. Taky mám silné puzení přejít k Eurotelu ( od kterého jsem před pár lety z dost závažných důvodů odešla), protože představa, že by mi “dával víc” je samozřejmě lákavá.
Možná, že Ti, kteří převážně SMSkují a telefonují, si ani neuvědomují jaké problémy má jiná část obyvatelstva, tedy problémy s prostatou, močovými cestami, nezvedavostí orgánů, úníky moči, lupy, vypadáváním zubních protéz atp..

Abyste mi rozuměli správně, citím se poškozená jak tím, že se nemohu zařadit ani do jedné skupiny, tak zejména tím, že třeba pod vlivem reklamy na Prostenal už si přestávám být jista, zda nemám prostatu a už vůbec si pak nejsem jista, zda nejsem jaksi povinna trpět úniky moči a tudíž se necítím být plnohodnotným občanem této společnosti:-(

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Modona. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u „Je libo Urinal nebo Prostenal?

  1. katchneboj, klidně mi brnkni, já ti vysvětlím jaké vložky jsou nejlepší při úniku moči z prostaty:-))))))))))))

  2. moje stará babička na reklamy dá (v televizi mají vždycky pravdu!), navíc má doma jakéhosi Domácího lékaře, tkže už volala tetě, ale spletla si zrychlenou volbu, dovolala se mně a stěžovala si na to, že ta prostata ji neskutečně trápí…Nevím, jestli moje vysvětlení, že prostatu vlastní jen pánové, bylo dostatečně jasné, asi ne, protože následující den volala teta, co uděláme s babiččinou prostatou…Pomatenost evidentně máme v rodu, pamatujte si mě, prosím, nezmatenou, kdyby to náhodou postihlo i mne…:-))

  3. Myslímmůžeš být klidná, že nepatříš do jedné, nebo druhé skupiny, určitě nepotřebují posily ve svých řadách…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *